تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Infrastructure Security for CCNP Routing

Infrastructure Security for CCNP Routing یکی از مجموعه فیلم های آموزشی بسیار کاربردی و جدید شرکت Pluralsight می باشد که توسط Ben Piper تدریس می شود. Ben Piper یکی از مشهورترین مدرسان این حوزه می باشد که سابقه نوشتن یک کتاب موفق در این حوزه را نیز علاوه بر کار های تحقیقاتی و پروژه های فراوانی که در این حوزه انجام داده است، را در کارنامه خود دارد. دوره آموزشی Infrastructure Security for CCNP Routing نکات ضروری و اساسی را در رابطه با شالوده و زیربنای امنیت برای مسیر یابی CCNP و همچنین سوئیچینگ 300-115 SWITCH را نیز به شما آموزش می دهد. ابتدا شما با DHCP جاسوسی و IP گارد منبع و نحوه کارکرد آن ها با هم آشنا خواهید شد.

سایر توضیحات : اکثر اوقات امن کردن شبکه خود بر روی دستگاه سیسکو می تواند خسته کننده باشد اما شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید. در دوره آموزشی Infrastructure Security for CCNP Routing در رابطه با ویژگی های سوئیچ های امنیتی و این که چگونه از آن ها برای محافظت شبکه خود در تا زمانی که خود را برای آزمون CCNP SWITCH (300-115) آماده می کنید محافظت کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Infrastructure Security for CCNP Routing

سر فصل های دوره آموزشی Infrastructure Security for CCNP Routing :– مقدمه دوره آموزشی– DHCP جاسوسی و IP گارد منبع– بازدید ARP پویا– کنرل ترافیک بر اساس پورت– TACACS+ و RADIUS– آماده شدن برای امتحان مشخصات فیلم آموزشی Infrastructure Security for CCNP Routing :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : J. Peter Bruzzese– مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 48 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Infrastructure Security for CCNP Routing

لینک دانلود