تبلیغات
سیستم پیشنهاد هوشمند فرادرس


دانلود نرم افزار InnovMetric PolyWorks 2016 IR4

به روز رسانی :

1395/06/21 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار اندازه گیری های 3D و تجزیه و تحلیل قطعات صنعتی InnovMetric PolyWorks ، یک نرم افزار قدرتمند کاملا مهندسی که حداکثر بهره وری ، کیفیت و سود دهی یکپارچه سازی فن آوری اندازه گیری 3D را برای یک فرآیند تولید صنعتی فراهم می سازد . نرم افزار InnovMetric PolyWorks دارای دو ابزار PolyWorks|Inspector و PolyWorks|Modeler می باشد که در ادامه ویژگی های آن ها را می توانید مشاهده نمایید . نرم افزار InnovMetric PolyWorks دارای ابزار طراحی و نمونه سازی به بازرسی نهایی از محصولات مونتاژ می باشد که راه حل های پیشرفته برای پوشش چرخه توسعه محصول را برای شما فراهم می کند . نرم افزار InnovMetric PolyWorks دارای یک ارتباط مستقیم با مارک های بزرگ و فن آوری های تک نقطه ای و دستگاه های اندازه گیری 3D ابر نقطه از طریق ماژول فرمت پلاگین است  ، این پلت فرم جهانی همچنین از یک آرایه وسیعی از ابر نقطه بومی و فرمت های فایل های مدل چند ضلعی پشتیبانی می کند . این نرم افزار دارای رابط کاربری کاملا قابل تنظیم و قدرتمند می باشد و همچنین زبان برنامه نویسی ماکرو در آن به کار رفته است . نرم افزار InnovMetric PolyWorks راه حل سازگار در بازار اندازه شناسی 3D را به شما ارائه می دهد  این انعطاف پذیری اجازه می دهد تا کاربران به موفقیت توسعه و استقرار فرآیندهای بازرسی اتوماتیک و یا هدایت گردش اپراتور محور برای عملیات کارگاه خود دست پیدا کنند .

polyworks-probing

ویژگی ابزار PolyWorks|Inspector :

ابزاری قدرتمند صنعتی برای اندازه گیری 3D راه حل قدرتمند برای کنترل ابزار یا بخشی ابعاد ، تشخیص و جلوگیری از ساخت و مونتاژ مسائل ، راهنمای ساخت و مونتاژ از طریق اندازه گیری زمان واقعی و نظارت بر کیفیت محصولات مونتاژ شده با استفاده از غیر تماسی پروژه ابر نقطه و تک نقطه تماس پروب دستگاه های مبتنی بر آن است .

ویژگی ابزار PolyWorks|Modeler :

طراح معکوس مهندسی و دارای یک راه حل جامع که اجازه می دهد به استخراج نهادهای منحنی بهینه CAD ، سطوح ، طرح پارامتری و ویژگی های منشوری مدل چند ضلعی قطعات دیجیتالی به عنوان نقطه شروع در حرفه راه حل مدل سازی CAD بپردازید .

InnovMetric PolyWorks

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه InnovMetric PolyWorks 2016 IR4 x86 & x64
خرید
لینک دانلود