تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Insane Decay of Mind نسخه PLAZA

Insane Decay of Mind بازی در سبک اکشن , ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی مستقل GoManga Interactive ساخته شده و استودیوی Merge Games این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Insane Decay of Mind یک شوتر اول شخص ترسناک می باشد و شما در نقش فردی به نام کاترین هستید . یک دختر جوان و کم سال که مسیر خود را در میان راه های پر پیچ و خم جایی که تصور داشت مدرسه است گم کرده . هنگامی که او خود را در این مسیرهای ترسناک پیدا می کند به فکر فرار از آن بر می آید تنها راه آزادی برای او فرار است . ولی آزادی بهایی خواهد داشت . خروج از دخمه های پر پیچ و خم اصلا آسان نبوده و اینکه کاترین به هیچ وجه در آنجا تنها نیست

سایر توضیحات : در طول ماجراجویی خود شما با موجوداتی به نام SHadow یا همان سایه روبه رو خواهید شد که بدترین کابوس ها را برای شما خواهند آورد . شما باید آنها را به زانو درآورده تا در نهایت راه آزادی خود را به دست آورید . محیط بازی Insane Decay of Mind به گونه ای طراحی شده که شما هر لحظه وجود Shadow و تاثیر آن بر ذهنتان را حس خواهید کرد . تنها راه مبارزه با آنها سر هم کردن قطعات داستان کاترینا همانند یک پازل می باشد . گیم پلی بازی بسیار هیجان انگیز بوده و در کنار صداگذاری آن یک تجربه ی بسیار زیبایی را رقم زده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Insane Decay of Mind

مشخصات بازی :نام بازی : Insane Decay of Mindپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : GoManga Interactiveمنتشر کننده : Merge Gamesسبک بازی : اکشن , ماجراجویی , ترسناکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Insane Decay of Mind

لینک دانلود