تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Inside Einsteins Mind The Enigma of Space and Time 2015

Inside Einsteins Mind The Enigma of Space and Time 2015 فیلم مستند می باشد که توسط Windfall Films ساخته شده است . در 15 نوامبر 1915 انیشتین مهمترین رویداد خود را بازگو کرد و آن هم قانون نسبت بود . در این نظریه درک ما از قوانین طبیعت و کل تاریخ جهان هستی و رسیدن به منشا خود در همان زمان می باشد . در حال حاضر وارد صدمین سالگرد این دستاورد بزرگ انیشتین شدیم . NOVA تصمیم گرفته تا اطلاعاتی متفاوت از این دستاورد را به نمایش بگذارد . داستان با آزمایش های فکری و بصری شروع شده که تاثیر بسیار زیادی در کیهان شناسی که هنوز در آزمایشگاه ها و رصد خانه ها مورد مطالعه قرار می گیرد . کشف ایده های ساده ولی قدرتمند در قالب نسبیت درخشش و هوش بسیار بالای انیشتین را به نمایش در می آورد . از کشف این ایده ی ساده تا تبدیل آن به یک حالت گسترش جهانی باعث به وجود آمدن نظریه هایی نظیر The Big Bang , سیاه چاله ها و انرژی تاریک می باشد . NOVA آشکارا به پیشرفت و درخشش این نظریه کامل پرداخته است .

دانلود فیلم مستند Inside Einsteins Mind The Enigma of Space and Time 2015

سایر توضیحات : مستند Inside Einsteins Mind The Enigma of Space and Time 2015 توسط Jamie E. Lochhead کارگردانی و نویسندگی آن را برعهده داشته است . این کارگردان که در زمینه ساخت فیلم های مستند بسیار فعال بوده تا به حال 5 کار مختلف را کارگردانی و تهیه کنندگی 6 عنوان را نیز برعهده داشته است . از آثار او می توان به The Wonder Of Dog و Massive Movies اشاره کرد . بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند می توان به Jay O. Sanders , David Tennant و Hamza Ripley اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند Inside Einsteins Mind The Enigma of Space and Time 2015

مشخصات فیلم مستند Inside Einsteins Mind The Enigma of Space and Time 2015 :

– ژانر : مستند– محصول کشور : انگلیس– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 53 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Inside Einsteins Mind The Enigma of Space and Time 2015

لینک دانلود