تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Interrogation: You will be deceived نسخه PLAZA

Interrogation: You will be deceived – معماهای دشوار و پیچیده را برای رسیدن به چرایی یک دسیسه وحشتناک حل کنید. با بیش از 35 شخصیت پیچیده ملاقات کنید. برای دستیابی به سازمان تروریستی، شما باید تیم خود را برای جمع آوری اطلاعات، مدیریت بودجه محدود و… هماهنگ کنید. اما این اتمام ماجرا نخواهد بود. وظیفه اصلی شما بازجویی از مظنونین است، به طوریکه باید سوابق آنها را کشف کرده و انگیزه آنها برای اینکار را نیز پیدا کنید. باید کشف کنید که حرف های مظنونین راست است یا دارند به شما دروغ میگویند. تصمیمات شما بسیار مهم و حیاتی است اما افسوس که زمانی باقی نمانده است. هرچه به مقصران و مظنونان واقعی نزدیکتر میشوید، کارتان سخت تر شده و بازجویی دشوار تر میشود. اما متناسب با همان شما نیز تجربه بیشتری نسبت به بازجویی های قبلی پیدا کردید و میتوانید راحت تر روند بازی را پیش ببرید. مواردی که در بازجویی هایتان باید در نظر داشته باشید شامل فعالیت های گذشته افراد، هدف و قصد آنها از انجام اینکار ها و اهدافی که میخواهند در آینده به آن برسند است. هر لحظه بازی Interrogation: You will be deceived شما را به یک چالش جدید دعوت میکند، چالش هایی که لحظه به لحظه سخت تر و سخت تر میشوند، از بازجویی ها گرفته تا کشف اسرار و حقایق درباره حملات تروریسم ها، همگی برای شما چالش هایی هیجانی به حساب می آیند. اما فراموش نکنید که شما باید پاسخگوی این ناآرامی ها و نابسامانی های کشور باشید، پس تصمیمات هوشمندانه ای در این زمینه بگیرید تا بتوانید بر دشمن غلبه کرده و آنرا شکست دهید. 
نام: Interrogation: You will be deceived
حجم فایل: 666 مگابایت
شرکت سازنده: Critique Gaming
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژی - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Mixtvision
رمز فایل: www.download.ir

Interrogation: You will be deceived - PLAZA

In the pursuit of terrorist organization The Liberation Front, you have to coordinate your team to gather information, manage your limited budget and deal with the press hot on your heels for a good story. But that is only half of it:
Your main task as lead investigator is interrogating suspects. Understanding their backgrounds, and thus their motivations, is key in choosing whether intimidation, guile or empathy is the right approach. There is no universal solution – but the clock is ticking relentlessly. As you’re closing in on the true culprits and your suspects are getting more resistant, the interrogations become increasingly difficult. Uncover the truth through complex conversations, psychological manipulation and other techniques.

لینک دانلود