تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Introduction To Materials In Blender

Introduction To Materials In Blender یکی از فیلم های آموزشی جدید از مجموعه آموزش های شرکت Pluralsight می باشد که با گذراندن این دوره آموزشی شما قادر خواهید بود تا با نرم افزار Blender آشنا شوید. نرم افزار Blender یکی از قدرتمند ترین و حیاتی ترین نرم افزار ها در زمینه طرحی های سه بعدی است. در دوره آموزشی Introduction To Materials In Blender شما هر آنچه که برای ساخت مواد مختلف در نرم افزار Blender احتیاج دارید را یاد خواهید گرفت. شما اهمیت Fresnel node و شاخص Refraction value برای بررسی اینکه چگونه می توان یک ماده پلاستیکی و یا فلزی را به صورت حرفه ای طراحی کنید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Introduction To Materials In Blender همچنین شما به خوبی یاد خواهید گرفت که چگونه نقشه ها برجسته را از طریق بافت های رویه ای ایجاد کنید و چگونه می توانیم مواد موجود را کپی کرد و مجددا استفاده کرد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Introduction To Materials In Blender

سر فصل های دوره آموزشی Introduction To Materials In Blender :

– معرفی و مروری بر پروژه

– تنظیم workspace

– استفاده از موتور های رندرینگ Using Blender’s Cycles

– به کار گرفتن مواد

– فهمیدن سایه زنی منتشر شده

– فهمیدن سایه زنی براق

– اصول Node Editor

– ساخت یک ماده پلاستیکی

– شروع مواد چوبی

– خاتمه مواد چوبی

– ایجاد یک سایه گروهی برای ویرایش سریع

– ایجاد مواد برای قاب دوچرخه

– ایجاد مواد برای صندلی دوچرخه

– ایجاد مواد برای فرمان

– کپی کردن و استفاده مجدد از مواد

– ایجاد یک مواد برای سنگ مرمر

مشخصات فیلم آموزشی Introduction To Materials In Blender : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Pluralsight – مدرس : Mark Masters – مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 19 دقیقه – پروژه تمرینی : دارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720*1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Introduction To Materials In Blender

لینک دانلود