تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Java Programming From Scratch The Ultimate Course آپدیت 6 سال 2016

Java Programming From Scratch The Ultimate Course از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Udemy می باشد که توسط Sunil Kumar Gupta تدریس می شود. دوره آموزشی Java Programming From Scratch The Ultimate Course به شما کمک می کند تا برنامه نویسی جاوا را یاد بگیرید و هم چنین بتوانید راه حل های مناسب برای مشکلات مختلف در دنیای واقعی را به وسیله زبان برنامه نویسی Java پیدا کنید. در پایان این دوره آموزشی شما دانش و توانایی هایی پایه ای که شما می توانید از آن ها در برنامه نویسی های مختلف استفاده کنید را یاد می گیرید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Java Programming From Scratch The Ultimate Course هر آنچه که شما نیاز دارید تا به یک برنامه نویس جاوا موفق تبدیل شوید را یاد می دهد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Java Programming From Scratch The Ultimate Course

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Java Programming From Scratch The Ultimate Course :

– داشتن پایه ای از برنامه نویسی به زبانی مفید خواهد بود– دانش پایه از کامپیوترچه چیزی از دوره آموزشی Java Programming From Scratch The Ultimate Course کسب می کنید :– بالای 53 درس و 5 ساعت مجتوا– توسعه برنامه های عالی جاوا– فهمیدن برنامه نویسی شی گرامخاطبان هدف دوره آموزشی Java Programming From Scratch The Ultimate Course :– هر کسی که علاقه مند است تا توانایی های برنامه نویسی جاوا را به دست آورد– توسعه دهندگان نرم افزار، تحلیل گران و مدیران IT– مهندسانی که قصد دارند جذب یک شغل IT شوند– دانش آموزان و دانشجویانی که می خواهند برنامه نویسی یاد بگیرندسر فصل های دوره آموزشی Java Programming From Scratch The Ultimate Course :– مقدمه برنامه نویسی جاوا– شروع کار با برنامه نویسی جاوا– شروع کار با Eclipse IDE– اشیا و کلاس ها در جاوا– کار با متغیر ها و انواع داده– حلقه کنترلی در جاوا– تصمیم گیری در جاوا– پاسخ به سوالات پیش آمده در طول بحث ها– Inheritance در جاوا– Aggregation در جاوا– کار با رشته ها در جاوامشخصات فیلم آموزشی Java Programming From Scratch The Ultimate Course :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Sunil Kumar Gupta– مدت زمان آموزش : 5 ساعت– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1350– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Java Programming From Scratch The Ultimate Course

لینک دانلود