تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی JavaScript Best Practices

JavaScript Best Practices عنوان یک فیلم آموزشی بسیار جذاب و کاربردی از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Pluralsight می باشد که توسط Jonathan Mills یکی از منخصصان این حوزه تدریس می شود. اگر شما تا به حال به مشکلاتی در جاوا اسکریپت برخورد کرده اید و لی نمی دانید که چگونه آن ها را برطرف کنید، دوره آموزشی JavaScript Best Practices برای شما ساخته شده است. در این دوره آموزشی شما بهترین تمرینات ممکن در حوزه های مختلف JavaScript تجربه خواهید کرد. در ابتدا نگاهی به سینتکس های مختلف در جاوا اسکریپت خواهید داشت، بنابراین شما می توانید بهترین شیوه نوشتن کد های متفاوت در JavaScript را یاد بگیرید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه با callback ها (گیج کننده ترین و با داشتن بیشترین امکان خطا در جاوا اسکریپت) و همچنین چگونگی مقابله با آن ها در کم ترین زمان ممکن بپردازید. در انتها نیز نگاهی خواهید داشت به یک تمرین ساخته شده در Node.js و همچنین نکاتی که در آن باید رعایت کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

JavaScript Best Practices

سر فصل های دوره آموزشی JavaScript Best Practices :– مروری بر این دوره– چرا بهترین تمرینات؟– سینتکس– رفتار ها– الگوهای async– کد های تولیدی مشخصات فیلم آموزشی JavaScript Best Practices :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Jonathan Mills– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 39 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

JavaScript Best Practices

لینک دانلود