تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن کارتونی The Jungle Book The Legend of the Giant Claw 2016

The Jungle Book The Legend of the Giant Claw 2016 عنوان یکی دیگر از جدید ترین مجموعه از انیمیشن های کارتونی کتاب جنگل می باشد که به تازگی و در سال 2016 ساخته شده است و هم اکنون نیز در این پست برای شما تهیه شده است تا بتوانید یک بار دیگر خاطرات خود را از این داستان جذاب و دیدنی زنده کنید. انیمیشن کارتونی The Jungle Book The Legend of the Giant Claw 2016 در مدت زمان 1 ساعت و 15 دقیقه ساخته شده است. از هنرمندانی که در این انیمیشن کارتونی ایفای نقش کرده اند می توان به Jimmy Hibbert و Emma Tate اشاره کرد و کارگردانی آن نیز را Tapaas Chakravarti به عهده گرفته است و توسط استودیو Entertainment One نیز تهیه شده است و در تاریخ 29 مارس 2016 نیز منتشر شده است.

سایر توضیحات : داستان انیمیشن کارتونی The Jungle Book The Legend of the Giant Claw 2016 نیز همانند سری های بسیاری که در پیرامون این موضوع ساخنه شده است از اعماق جنگل سخن خواهد گفت. از میان جنکل های انبوه صدای غرشی بزرگ می آید … یک غرش که تنها می تواند از یک موجود بزرگ با چنگال هایی وحشتناک خارج شود. هنگامی که موگلی به دنبال این موجود افسانه ای می گردد، جست و جوی او با یک اتفاق عجیب به پایان می رسد. او باید تلاش کند تا با زمان برای خنثی کردن توطئه و نقشه های شیطانی Shere Khan مبارزه کند و همچنین جان یکی از دوستان خود را نیز نجات دهد. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

The Jungle Book The Legend of the Giant Claw 2016

مشخصات دیگر انیمیشن کارتونی The Jungle Book The Legend of the Giant Claw 2016 :– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی – خانوادگی– کارگردان : Tapaas Chakravarti– شرکت سازنده : Entertainment One– تاریخ تولید : 2016– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 75 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  HDRip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : Amazon 

The Jungle Book The Legend of the Giant Claw 2016

لینک دانلود