تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند Jupiter Close Encounter 2016

Jupiter Close Encounter 2016 عنوان یکی از مستند های جذاب و دیدنی است که از شبکه Discovery در سال 2016 و به تازگی منتشر شده است. فیلم مستند Jupiter Close Encounter 2016 یک مستند علمی است که میزبانی شما بر عهده Dan Riskin می باشد و برای شما با صدای زیبا تمامی اتفاقاتی که در این مستند مورد بررسی قرار می گیرد را بیان می کند. آیا سیاره مشتری می تواند راز های شکل گیری کره زمین را برای ما مشخص کند؟ چگونه یک تیم از مهندسان یک سفینه فضایی می توانند در برابر اغتشاشات گازی و تابشی تاب بیاورند؟ پس از یک سفر پنج ساله، نهایتا زمان حقیقت فرا رسیده است.

سایر توضیحات : فیلم مستند Jupiter Close Encounter 2016 (مشتری نزدیک برخورد) نگاهی جامع به سفر بی سابقه، شگفت انگیز و بسیار دور سفینه فضایی Juno در یک ماجراجویی برای رسیدن و کاوش بزرگترین سیاره منظومه شمسی یعنی مشتری خواهد داشت. این فیلم مستند به کمک دکتر Dan Riskin از آزمایشگاه نیرو محرکه جت ناسا (JPL) در Pasadena, California مأموریت سفینه فضایی Juno برای تلاش در قرار گرفتن در یک مدار قطبی اطراف پادشاه منظومه شمسی را دنبال می کند. اصلی ترین مأموریت ین سفینه مطالعه بر روی سپیده دم تماشایی سیاره، بررسی هسته داخلی سیاره و همچنین بررسی نقطه بزرگ قرمز رنگ مشتری می باشد. در این فیلم دانشمندان مصمم هستند تا پاسخه ای جدید خود در رابطه راز های منظومه شمسی، زمین و حیاط بر روی آن را به اثبات برسانند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Jupiter Close Encounter 2016

مشخصات فیلم مستند Jupiter Close Encounter 2016 :

– ژانر : مستند– شبکه نمایش دهنده : Discovery – تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 45 دقیقه– محصول کشور : کانادا – زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV – فرمت فایل : MKV– زیر نویس انگلیسی : ندارد– زیر نویس فارسی : ندارد

Jupiter Close Encounter 2016

لینک دانلود