دانلود سیستم عامل کالی لینوکس Kali Linux 2016.2 تمام نسخه ها

Kali Linux

یک نسخه از لینوکس برای انجام تست‌ های امنیت و هک می‌ باشد ، این نسخه توسط تیم سازنده ی بک ترک ساخته شده و برخلاف بک ترک که بر پایه ی  اوبونتو بود کالی بر پایه ی دبیان می باشد . پروژه ی بک ترک دیگر توسط تیم سازنده ی آن پشتیبانی نمی‌شود و سیستم عامل کالی لینوکس جایگزین آن شده است . در واقع BackTrack نسخه ی قبلی کالی محسوب می شود . Kali Linux 2016.2 یکی از توزیع های منبع باز (open source) لینوکس است که بیشتر با هدف کمک به متخصصین امنیت شبکه آی تی برای انجام تست نفوذ و کشف نقاط ضعف طراحی شد و برای کاربرانش مجوعه ای از ابزارهای امنیتی حرفه ای و قدرتمند را فراهم می نمود.

سایر توضیحات : برای استفاده از Kali Linux شیوه های زیادی وجود دارد، می توان آن را بر روی هارد دیسک نصب نمود، بر روی ماشین مجازی اجرا کرد و یا با Live CD و یا Live USB بوت کرد . این سیستم عامل بر روی این سیتم عامل تست های نفوذی بسیار زیادی از جمله Wireshark (تجزیه و تحلیل پکت)، nmap (یک جستجوگر پرت)، John the Ripper (شکستن رمز عبور) ، Aircrack-ng (تست نفوذ به شبکه های محلی) انجام شده و تمام آن ها موفقیت آمیز به پایان رسیده است.

ویژگی های لینوکس کالی Kali Linux 2016.2 : – سفارشی سازی کامل فایل های ISO و امکان ایجاد ایمیج های سفارشی از Kali Linux – انعطاف پذیری بالا در تعریف ویژگی ها و امکان ایجاد self installing, reverse VPN auto-connecting و network bridging Kali image – نصب از روی USB – رمزگذاری کامل با LUKS Full Disk Encryption یا FDE – استقرار خودکار سیستم عامل Kali – مسترینگ ابزارهای حرفه ای لینوکس کالی با بسته های متا کالی ( Kali Metapackages ) – پشتیبانی از بوت EFI – ارائه شده به صورت یک دی وی دی لایو با امکان اجرا از روی دی وی دی و یا نصب بر روی هارد دیسک – اجرا از طریق ماشین مجازی – قابل استفاده برای تمام ارگان ها، نهادها و شرکت های آی تی – قابل استفاده برای تمام افراد فعال در زمینه امنیت فناوری اطلاعات با هر سطحی از تخصص – تست میزان نفوذ پذیری و امنیت – دارای مجموعه ابزار های امنیتی کامل و به روز
لینک دانلود