دانلود بازی کامپیوتر KILLALLZOMBIES نسخه POSTMORTEM

KILLALLZOMBIES یک بازی در سبک اکشن ، شوتر و MMORPG می باشد که توسط استودیوی BeatShapers ساخته شده است و توسط دو استودیوی 8Floor و Beatshaper برای پلتفرم PC و سیستم عامل ویندوز منتشر شده شده است . داستان بازی در آینده دور و در شهری ناشناس اتفاق خواهد افتاد ، در زمانی که ویروس زامبی در تمام شهر تکثیر شده است و بیشتر شهروندان به این ویروس دچار شده اند و تبدیل به زامبی شده اند . این بازی در سبک بقا می باشد و شما باید تا زمانی که سلامتی خود را از دست نداده اید با زامبی بجنگید و آنها را نابود کنید . در این بازی دو بخش تک نفره و چند نفره نیز وجود که به شما اجازه می دهد تا بصورت دو نفره به دوستان خود به بازی بپردازید .

سایر توضیحات : شما با کشتن هر زامبی مقداری XP بدست خواهید آورد و هنگامی که XP شما به مقدار تعیین شده بازی برسد Level شخصیت شما بالا می رود . در بازی اسلحه های زیادی همچون کلت ها ، سلاح های رگباری ، سلاح های سرد ، سلاح های عجیب و عریب ، سلاح های لیزری و سلاح های سنگین نیز وجود دارد که می توانید آنها را خریداری نمایید تا قدرت خود را افزایش دهید و بتوانید به راحتی هر چه بیشتر زامبی هارا از سر راه خود بردارید . بازی دارای دو بخش می باشد که بخش اول Survival و بخش Defend The Vault نام دارد . در بخش Survival شما باید تا جایی که می توانید زامبی هارا نابود کنید و سعی کنید تا زنده بمانید ، اما در بخش Defend The Vault شما باید از یک محل به خصوص در برابر زامبی ها محافظت کنید و نباید به انها اجازه تا دهید تا به آن محل نزدیک شوند . هر چقدر که جلوتر می روید با زامبی های مختلف و قویتری رو به رو می شوید و همچینین در بازی Boss های زیادی وجود دارند که باید با آن ها مبارزه کنید و آنها را شکست دهید . در این بازی زامبی ها به صورت یک لشگر 50 یا 100 نفره به سمت شما حمله ور می شوند پس به فکر یه نقشه خوب باشید تا بتوانید آنها را راحت تر شکست دهید . پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا و هیجان انگیز را از دست ندهید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

#KILLALLZOMBIES.Header.www.download.ir

 

مشخصات بازی :

نام بازی : KILLALLZOMBIES

نام بازی ( فارسی ) : تمام زامبی هارو بکش پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Beatshapers منتشر کننده : 8Floor, Beatshapers سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO حجم  بازی : 542 مگابایت لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

KILLALLZOMBIES

لینک دانلود