تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Kingdom New Lands نسخه GOG

Kingdom New Lands یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Noio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Raw Fury برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان های جزیره سال هاست که سینه به سینه روایت می شوند و راز و رمزهای بسیاری را به وجود آورده اند اما هنوز کسی برای کشف این رموز اقدامی صورت نداره است . حاکمان به تمامی قدرت افزارد خود برای سفر به سرزمین های دور و پیدا کردن مکانی جدید برای حکومت , نیازمند هستند .

سایر توضیحات : Kingdom New Lands که توانسته است جوایز بسیاری را در جشنواره های مختلف به دست آورد , براساس گیم پلی همراه با معرفی محتوای جدید به عنوان IGF در عین حفظ سادگی بنا شده است . به سرزمین های جدید سفر کنید تا بازرگانان , طبیعت و آوارگانی که در آن مکان ها سکونت می کنند به شما خوش آمد گویند اما در طول مسیر موانع و خطراتی شما را تهدید می کند , نه تنها ممکن است با انسان ها و موجودات خطرناکی روبرو شوید بلکه گاهی خود طبیعت خطری بزرگ به شمار می آید و قادر است شما را به زانو درآورد . شجاع و جنگجو باش و تا آخر نفس برای رسیدن به هدفت مبارزه کن , مبادا لحظه ای درنگ کنی زیرا ممکن است اینبار سرزمین های تسخیر شده تو را فتح کنند .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Kingdom.New.Lands-Screen

 مشخصات بازی  Kingdom New Lands :نام بازی : Kingdom New Landsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Noioمنتشر کننده : Raw Furyسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Kingdom New Lands

لینک دانلود