تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Kingdom Wars 2 Undead Rising نسخه CODEX

Kingdom Wars 2 Undead Rising یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Reverie World Studios, INC ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Reverie World Studios, INC یک استودیوی تازه تاسیس می باشد و تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های استراتژی همزمان گذاشته است و قصد دارد بازی های استراتژی را به دوران باشکوهشان باز گرداند . بازی های استراتژی در سال های اخیر دست خوش تغییرات بسیاری شده اند و بازی هایی نظیر Age of empire I کمتر ساخته می شوند . بازی رایانه ای Kingdom Wars 2 Undead Rising یکی از همین بازی ها می باشد که با استفاده از المان های اصلی بازی های استراتژی موفق شده است خود را در مدت زمان کوتاهی به عنوان یکی از بازی های استراتژی قدرتمند معرفی کند . در این بازی شما کنترل تعداد بسیار زیادی نیرو را در محیط های بسیار بزرگی دارید . بازی رایانه ای Kingdom Wars 2 Undead Rising یکی از بازی های استراتژی مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک دنیای فانتزی و در شرایطی در جریان است که امپراطوری های مختلف به خاطر بدست اوردن مقدار بیشتری قدرت به جان یکدیگر افتاده اند و در حال قتل عام همدیگر می باشند ، در چنین شرایطی تحدید جدیدی از سویی دیگر به پا می خیزد ف مردگان این نبرد عظیم دوباره زنده شده اند و قصد دارند تمام موجودات زنده را به کام مرگ بکشانند و شما به عنوان فرمانده ارتش نیروهای متحد تنها سد دفاعی در برابر این موجودات خون خوار می باشید . در این بازی شما به تعداد بسیار متنوع و زیادی از ایتم های دفاعی و تهاجمی دسترسی دارید که باید با مدیریت صحیح آنها و ساخت بموقع آنها سرنوشت نبرد را تغییر دهید . بازی رایانه ای Kingdom Wars 2 Undead Rising یکی از جذاب ترین بازی های استراتژی سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Kingdom Wars 2 Undead Rising نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Kingdom Wars 2 Undead Risingپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : World Studios, INCمنتشر کننده : World Studios, INCسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Kingdom Wars 2 Undead Rising

لینک دانلود