تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Krai Mira نسخه Skidrow

Krai Mira یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی TallTech studio ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی TallTech studio یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Krai Mira را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در کار خود بسیار موفق عمل کرده اند . سبک نقش آفرینی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشند و در طول سال ها این سبک دست خوش تغییرات بسیاری شده است . استودیوهای بازی سازی نظیر Bioware و Bethesda Soft work با انتشار بازی هایی نظیر سری Mass Effect و Fallout این سبک را به یکی از محبوب ترین و جذاب ترین سبک ها تبدیل کرده اند . بازی رایانه ای سبک نقش آفرینی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشند و در طول سال ها این سبک دست خوش تغییرات بسیاری شده است . استودیوهای بازی سازی نظیر Bioware و Bethesda Soft work با انتشار بازی هایی نظیر سری Mass Effect و Fallout این سبک را به یکی از محبوب ترین و جذاب ترین سبک ها تبدیل کرده اند . یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک ماجراجویی و سبک نقش آفرینی موفق به خلق شاهکاری در این سبک شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک دنیای آخرالزمانی در جریان است ، خورشید دچار مشکلاتی شده است و باعث شده است زمین تبدیل به یک ویست لند بزرگ شود که در آن انسان ها هر تلاشی برای زنده ماندن می کنند ، شما در این بازی در نقش یکی از همین باز مانده ها می باشید که به سختی در تلاش برای زنده ماندن و حفظ اصول اخلاقی خویش می باشد . گیم پلی این بازی ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و ماجراجویی می باشد که باعث جذابیت بسیار زیاد گیم پلی این بازی شده است ، بازی رایانه ای Krai Mira یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید

دانلود بازی کامپیوتر Krai Mira نسخه Skidrow

مشخصات بازی Krai Mira :

نام بازی : Krai Miraپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : TallTech studioمنتشر کننده : TallTech studioسبک بازی : ماجراجویی – نقش آفرینینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Krai Mira

لینک دانلود