تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Krautscape نسخه PLAZA

Krautscape یک بازی در سبک مسابقه ای می باشد که  در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Midnight City ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Midnight City یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری شده است ، بازی های این استودیو دارای طیف گسترده ای می باشد آنها بازی های ترسناک ، اکشن و ماجراجویی کاملا متفاوت و بسیار زیبایی ساخته اند ، بازی هایی مانند بازی Slender: The Arrival و Grapple جزو همین بازی ها می باشند همچنین بازی رایانه ای Slender: The Arrival یکی از بازی های ستایش شده و پرفروش در سبک ترس می باشد . بازی رایانه ای Krautscape یک بازی متفاوت و بسیار زیبا از این استودیوی بازی سازی موفق می باشد که در آن سبک مسابقه ای و سبک اکشن ترکیب شده اند و یک بازی جذاب و اعتیاد اور برای طرفداران بازی های رایانه ای پدید آورده اند .

سایر توضیحات : گیم پلی این بازی بسیار نواورانه و جالب می باشد و تاکنون نظیر آن در هیچ بازی رایانه ای دیگری مشاهده نشده است . در این بازی شخصی که نفر اول مسابقه می باشد می تواند مسیر مسابقه را تغییر داده و شروع به ساخت مسیر دیگری کند و در همین حین برای اینکه سایر مسابقه دهندگان نیز شانسی برای پیروزی داشته باشند ، می توانند برای خود میان بر هایی طراحی کنند . در این بازی تعداد زیادی موتور ، دوچرخه و وسایل نقلیه گوناگون وجود دارد که شما می توانید با توجه به سبک گبم پلی خودتان یکی از انها را انتخاب کرده و وارد مسابقات شوید . یکی از نکات درخشان این بازی سیستم طراحی پیست مسابقات آن می باشد که سازندگان در آن هیچ گونه محدودیتی قائل نشده اند و شما می توانید از هر جهت و مسیری که مناسب می دانید حرکت کرده و پیست را شکل دهید . بازی رایانه ای Krautscape یکی از بازی های مسابقه ای جذاب می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Krautscape نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Krautscapeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Midnight Cityمنتشر کننده : Midnight Cityسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Krautscape

لینک دانلود