تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Last Man on the Moon 2014

The Last Man on the Moon 2014 فیلمی مستند با سبکی ماجراجویی , بیوگرافی می باشد که توسط استودیوی Mark Stewart Productions ساخته شده و آقای Mark Craig کارگردانی آن را بر عهده داشته است . این کارگردان موفق عناوین دیگری نظیر Ball & Chain محصول سال 2012 و Jim Clark: The Quiet Champion محصول سال 2009 که هر دو در قالب مستند بودند را نیز در کارنامه ی هنری خود دارد . هنگامی که Eugene Cernan فضانورد آپولو بر روی ماه در سال 1972 پا گذاشت رد پایش بر روی غبار ماه باقی ماند حال و بعد از گذشت 40 سال آماده است تا ماجراجویی خود را برای شما بازگو کند . او از خطرات و جاه طلبی های خود در این فیلم مستند می گوید .

The.Last.Man.on.the.Moon.2014.www.Download.ir

سایر توضیحات : در فیلم مستند The Last Man on the Moon 2014 نقش اصلی آن از بهایی که برای مشهور شدن پرداخت صحبت می کند و در بخشی از صحبتهایش به زن خود اشاره می کند که می گوید ” اگر فکر کردی به ماه رفتن سخت است , سعی کن در خانه بمانی ” مستند آخرین مرد بر روی ماه جز آن دسته از آرشیوهایی می باشد که بسیار نادر بوده و دسترسی به آن سخت است مستند در سال 2016 در آمریکا اکران شد و توانست در اولین هفته فروشی 30 هزار دلاری داشته باشد .

The.Last.Man.on.the.Moon.2014-1.www.Download.ir

مشخصات مستند سریالی The Last Man on the Moon 2014 :

– ژانر : مستند– تاریخ انتشار : 2014– محصول کشور :انگلیستان– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEB-DL– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد– لینک IMDB : ندارد

The Last Man on the Moon 2014

لینک دانلود