تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Layers of Fear Inheritance نسخه CODEX

Layers of Fear Inheritance یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Aspyr ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Aspyr یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered و Call of Duty®: Black Ops Annihilation را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم ها موق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب و پرطرفدار در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای وختلفی در طول سالیان مختلف اقدام به ساخت بازی های بسیاری در این سبک کرده اند ، استودیوی بازی سازی square Enix و Ubisoft با انتشار بازی هالی محبوب خود Tomb Raider و Assassins creed این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده است . بازی رایانه ای Layers of Fear Inheritance یکی از همین بازی ها می باشد در مراحل پیش تولید سازندگان تصمیم گرفتند که المان های بازی های ترسناک را وارد این بازی کنند که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با یک خانه مرموز می باشد که شما به طوری ناشناخته وارد این خانه شده اید و هیچ اطلاعی از نحوه ورود خود و صاحب خانه این عمارت ندارید . شما در طول بازی باید با جست و جو در محیط این خانه با پیدا کردن سر نخ هایی در رابطه با این خانه در رابطه با داستان این بازی اطلاعتی جذب کنید . گیم پلی این بازی به سبک سابر بازی های ماجراجویی می باشد هدف و تمرکز اصلی شما جست و جو و پیدا کردن پازل های این خانه و یافتن راه حلی برای فرار از این خانه پیدا کنید . بازی رایانه ای Layers of Fear Inheritance یکی از بهترین بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Layers of Fear Inheritance نسخه CODEX

مشخصات بازی Layers of Fear Inheritance :

نام بازی : Layers of Fear Inheritanceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Aspyrمنتشر کننده : Aspyrسبک بازی : ماجراجویی – ترسناکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Layers of Fear Inheritance

لینک دانلود