تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Learn Access 2016 The Basics

Learn Access 2016 The Basics یک فیلم آموزشی جدید و بسیار کاربردی از شرکت Lynda می باشد که توسط Adam Wilbert یکی از حرفه ای ترین افراد در حوزه کار با پایگاه داده است. Spreadsheet ها فقط تا یک مرحله ای قابل استفاده بودند. دیتابیس ها بهترین گام بعدی برای پردازش داده های پیچیده  هستند. Access 2016 یک نرم افزار قدرتمند پایگاه داده از شرکت مایکروسافت می باشد و بهترین و کامل ترین مقدمه و معرفی برای ارتباط پایگاه های داده می باشد. دوره آموزشی Learn Access 2016 The Basics یک دید کلی و مروری بر نرم افزار Access 2016 برای کاربرانی که تازه با این نرم افزار آشنا شدند فراهم می کند.

سایر توضیحات : Adam Wilbert مدرس دوره آموزشی Learn Access 2016 The Basics بهترین استفاده ممکن از Access، زوایای مختلف رابط کاربری، اضافه کردن اطلاعات به یک جدول، اجرای یک گزارش و … را برای شما آموزش می دهد. او همچنین به شما نشان می دهد که چگونه به سرعت با قالب Access آشنا شوید، queries را بسازید و همچنین یک دید از دیتا را گزارش دهید و حتی از اطلاعات موجود در دیگر منبع ها مثل اکسل استفاده کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Learn Access 2016 The Basics

سر فصل های دوره آموزشی Learn Access 2016 The Basics :– مقدمه– شروع به یادگیری Access 2016– ساخت پایگاه داده خود– بازیابی اطلاعات از پایگاه داده– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Learn Access 2016 The Basics :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Adam Wilbert– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 6 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل :Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Learn Access 2016 The Basics

لینک دانلود