تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Learn And Understand NodeJS

Learn And Understand NodeJS یکی دیگر از فیلم های آموزشی شرکت Udemy می باشد که توسط Anthony Alicea با بیش از 12 سال سابقه برنامه نویسی تدریس می شود. او از 16 سالگی در زمینه توسعه وب و برنامه ای کاربردی فعالیت کرده است. دوره آموزشی Learn And Understand NodeJS به شما نرم افزار NodeJS را آموزش می دهد. NodeJS یکی از تکنولوژی های وب سرور های رو به رشد است. یادگیری خوب NodeJS می تواند برای شما یک فرصت شغلی جدید به وجود آورد و یا اینکه می توانید مهارت ها و توانایی های خود در زمینه ساخت برنامه های وب با کیفیت و قوی بالا ببرید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Learn And Understand NodeJS شما یک درک عمیق از Node کسب خواهید کرد و یاد می گیرید که NodeJS چگونه تحت hood کار می کند و همچنین چگونه این دانش به شما کمک می کند تا از اشتباهات و مشکلات رایج دوری کنید و باعث افزایش توانایی شما در اشکال زدایی مشکلات می شود. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Learn And Understand NodeJS

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Learn And Understand NodeJS :– دانش پایه ای از جاوا اسکریپت– دانش پای ای از HTML– یک ویرایشگر متنچه چیزی از دوره آموزشی Learn And Understand NodeJS کسب می کنید :– بالای 97 درس و 13 ساعت مجتوا– چگونگی کار کردن NodeJS تحت hood– یادگیری جاوا اسکریپت و مفاهیم اساسی پشت NodeJS– ساختار یک برنامه کاربردی Node در ماژول هاو … مخاطبان هدف دوره آموزشی Learn And Understand NodeJS :– کسانی که می خواهند صاحب یک شغل به عنوان توسعه دهنده NodeJS شوند.– کسانی که هیچ تحربه ای در رابطه با تکنولوژی سرور ندارند ولی میخواهند توانایی های بسیاری در این زمینه کسب کنند– کسانی که قبلا با تکنولوژی های دیگر سرور نظیر PHP و ASP.NET کار کردند و می خواهند تا Node را یاد بگیرندسر فصل های دوره آموزشی Learn And Understand NodeJS :– معرفی و نصب– V8 : موتور جاوا اسکریپت– هسته Node– ماژول ها، اکسپورت ها و نیار ها– رویداد ها و خارج کننده رویداد– کد های غیر سنکرون، libuv، حلقه رویداد، Streams، فایل ها و بسیاری موارد دیگر– HTTP و وجود یک وب سرور– NPM : بسته مدیریت Node– Express-Javascript, JSON و Databases– استک MEANمشخصات فیلم آموزشی Learn And Understand NodeJS :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Anthony Alicea– مدت زمان آموزش : 13 ساعت– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Learn And Understand NodeJS

لینک دانلود