تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Learn The Linux Command Line The Basics

Learn The Linux Command Line The Basics یکی دیگر از مجموعه فیلم های آموزشی کامل و کاربردی شرکت Lynda می باشد که به تازگی منتشر شده است و توسط Scott Simpson با بیش از هفت سال سابقه تدریس در این حوزه ارایه می شود. خط دستوری لینوکس (The Linux command line) یک امر بسیار حیاتی و ضروری برای تمام کسانی است که از این سیستم عملکردی متن باز استفاده می کنند از این رو دوره آموزشی Learn The Linux Command Line The Basics به منظور استفاده هر چه بهتر و یادگیری آسان تر شما در نظر گرفته شده است.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Learn The Linux Command Line The Basics روی اصول استفاده از خط دستوری لینوکس به وسیله پوسته Bash با تمرکز بر روی مثال های کاربردی و علمی، بحث می کند. برای انجام بسیاری از کار ها،بسیار موثرتر و انعطاف پذیر تر است که از خط دستوری لینوکس استفاده کنیم به جای این که از  یک محیط گرافیکی استفاده شود. برای مدیران این مبحث نقش ضروری تری را در تنظیم مجز ها و کار با فایل های مختلف را ایفا می کند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Learn The Linux Command Line The Basics

سر فصل های دوره آموزشی Learn The Linux Command Line The Basics :– مقدمه– اصول خط دستور– فایل ها، فولدر ها و دسترسی ها– وظایف و ابزار معمول خط دستور– نگاه مختصری بر برخی سر فصل های پیشرفته– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Learn The Linux Command Line The Basics :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Scott Simpson– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 43 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Learn The Linux Command Line The Basics

لینک دانلود