دانلود بازی LEGO DC SUPER VILLAINS SHAZAM – Codex

LEGO DC SUPER VILLAINS SHAZAM، این بازی یکی از هیجان انگیزترین بازی ها در سبک خودش است که هر بازیکنی را که به این سبک علاقه دارد را به تحسین وا میدارد. اولین شعاری که در این بازی به چشم می خورد و کمی نیز عجیب به نظر می رسد این است: خوب است که بد باشیم! شاید این شعار به این دلیل باشد که در سری بازی جدید LEGO تقریبا تمامی شخصیت های منفی و کاراکترهای کتاب های کمیک گرد هم آمده اند تا بتوانند دنیایی تاریک را ایجاد نمایند. بازی ماجراجویی جدید LEGO با ورود به به بدترین دنیایی که جهان به خود آغاز می شود. بازیکنان یک بازی فوق العاده هیجانی را در طول بازی احساس خواهند کرد. این بازی از عصبانیت ها و اتفاقات بد و ناامید کننده در یک داستان پر از اعتیاد استفاده کرده است. داستان این بازی به این منوال است که اتحادیه عدالت در یک جامعه جهانی در دنیای دی سی، ناپدید شده است، و محافظت از زمین را به همتایان خود، که خود را به عنوان “سندیکای عدالت” اعلام کرده اند، سپرده است. بازیکنان در جریان یک ماجراجویی حماسی قرار می گیرند که در آن از طرف DC Super-Villains شناخته شده است.

 مشخصات بازی کامپیوتری LEGO DC SUPER VILLAINS SHAZAM:پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی کامپیوتری : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISO

LEGO DC SUPER VILLAINS SHAZAM - win

It’s good to be bad… Embark on an all-new DC/LEGO® adventure by becoming the best villain the universe has seen. Players will create and play as an all-new super-villain throughout the game, unleashing mischievous antics and wreaking havoc in an action-packed story. Set in an open world experience within the DC universe, the Justice League has disappeared, leaving Earth’s protection to their counterparts, who have proclaimed themselves as the “Justice Syndicate”. It’s up to you and a crazy group of misfits to uncover the intentions of Earth’s new, strange, wannabe superheroes. Joined by renowned DC Super-Villains: The Joker, Harley Quinn, and countless others from the Injustice League, players will set out on an epic adventure.

لینک دانلود