دانلود انیمشن کارتونی LEGO Marvel Super Heroes Avengers Reassembled

LEGO Marvel Super Heroes Avengers Reassembled عنوان یکی دیگر از مجموعه انیمیشن های کارتونی کوتاه کمپانی مارول می باشد که در این بخش در تاریخ 16 نوامبر 2016 پخش شد. انیمیشن کارتونی LEGO Marvel Super Heroes Avengers Reassembled به کارگردانی Rob Silvestri و نویسندگی Mark Hoffmeier و ستارگانی همچون Laura Bailey, Troy Baker, Eric Bauza و … تهیه شده است. این انیمیشن کارتونی در مدت زمان 22 دقیقه تهیه شده است و اکثر شخصیت های محبوب کمیک بوک های مارول از جمله Black Widow، Hawkeye، Iron Spider، Spider-Man، Ultron، Hulk، Captain America، Thor و Iron Man حضور دارند.

سایر توضیحات : انیمیشن کارتونی LEGO Marvel Super Heroes Avengers Reassembled یک انیمیشن کامپیوتری لگویی بر اساس انیمیشن های Lego Marvel Super Heroes and Lego Marvel’s Avengers ساخته شده است و از شبکه Disney XD نیز به نمایش در آمد. زمانی که گروه انتقام جویان خود را برای یک جشن در برج انتقام جویان آماده می کنند کاپیتان آمریکا به این موضوع شک می کند که مرد آهنی در حال انجام کار های عجیبی است و پس از بررسی هایی که انجام می دهد متوجه می شود که اولتران کنترل کنترل مرد آهنی را به کمک زنبور زرد در دست گرفته است و قصد دارد تا سراسر جهان را دچار آشوب کند و حالا این وظیفه گروه انتقام جویان است که بار دیگر دنیا را نجات دهند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

LEGO Marvel Super Heroes Avengers Reassembled

مشخصات دیگر انیمیشن کارتونی LEGO Marvel Super Heroes Avengers Reassembled :– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی – کمدی– کارگردان : Rob Silvestri– شرکت سازنده : Marvel Entertainment– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ تولید : 2015– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 22 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  720p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– پیوند : IMDB 

LEGO Marvel Super Heroes Avengers Reassembled

لینک دانلود