دانلود انیمیشن سریالی Lego Star Wars The Freemaker Adventures

به روز رسانی :

1395/05/06 قسمت 8 به همراه زیرنویس فارسی قسمت 1 اضافه شد.

Lego Star Wars The Freemaker Adventures یکی از جدید ترین انیمیشن هایی است که توسط شبکه Disney XD نمایش داده شده است و توسط شرکت معتبر Lucasfilm Animation و The Lego Group تهیه شده است. قسمت اول انیمیشن سریالی Lego Star Wars The Freemaker Adventures در تاریخ 20 ژوئن 2016 پخش شده است و داستان ماجرا های یک خانواده به نام Freemaker در طول سفرشان در کهکشان بی کران را دنبال می کند. داستان این انیمیشن سریالی مابین دو فیلم Star Wars: Episode V The Empire Strikes Back و Star Wars: Episode VI Return of the Jedi رخ می دهد. ماجرا های Freemaker در مرکز یک خانواده با سه نفره هم نژاد اتفاق می افتد. پسر جوان Rowan، خواهرش Kordi و برادرشان Zander که با نام Freemakers شناخته می شوند. آن ها از بخش های مختلف کشتی های آسیب دیده و یا تخریب شده مجددا استفاده می کنند تا بتوانند یک کشتی جدید بسازند، سپس آن ها این کشتی ها را می فزوشند تا بتوانند به زندگی خود ادامه دهند.

سایر توضیحات : در ادامه انیمیشن سریالی Lego Star Wars The Freemaker Adventures خواهیم دید که خانواده Freemakers با خود یک ربات جنگی ویران کننده به نام Roger دارند. در زمانی که آن ها در نبردی بین شورشی های متحد و امپراطوری کهکشان در گیر می شوند، Rowan یک جسم باستانی را پیدا می کند که با نام Kyber Saber شناخته می شود. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Lego Star Wars The Freemaker Adventures

 

سایر مشخصات انیمیشن سریالی Lego Star Wars The Freemaker Adventures :

– ژانر : انیمیشن – اکشن – کمدی – شرکت سازنده : Lucasfilm Animation و The Lego Group – تاریخ نمایش قسمت اول : 20 ژوئن 2016 – محصول کشور : ایالات متحده امریکا – زبان فیلم :  انگلیسی – کیفیت تصویر : 720p WEB-DL & WEB-DL – فرمت پخش : MP4 – زیرنویس انگلیسی : دارد – زیرنویس فارسی : دارد – پیوند : IMDB  

Lego Star Wars The Freemaker Adventures

لینک دانلود