تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Lethe Episode One نسخه HI2U

Lethe Episode One یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی KoukouStudios ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بای سازی KoukouStudios یک استودیویو تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Lethe Episode One را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه موفق عمل کرده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب و پرطرفدار در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای وختلفی در طول سالیان مختلف اقدام به ساخت بازی های بسیاری در این سبک کرده اند ، استودیوی بازی سازی square Enix و Ubisoft با انتشار بازی هالی محبوب خود Tomb Raider و Assassins creed این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده است . بازی رایانه ای Lethe Episode One یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت و طراحی از ترکیب سبک محبوب ماجراجویی با المان های بازی های سروایور موفق به خلق یکی از زیباترین بازی ماجراجویی شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با یک روزنامه نگار جوان به نام رابرت داون می باشد که مدت کوتاهی از کشته شدن پدر خوانده اش می گذرد و تنها چیزی که از پدر مرحومش برای او باقی مانده است مقدار بسیار زیادی بدهی می باشد . در همین راستا او تصمیم می گیرد که بدنبال پرد و مادر اصلی خویش برود و اطلاعاتی در رابطه با اصل خود بدست آورد ، در ادامه او متوجه می شود که پدرش در یک جزیره و در یک معدن قدیمی کار می کرده است و تصمیم به سفر به ای نجزیره را می گیرد اما در لحظه ورود به جزیره اتفاقاتی برای او می افتد که تمام زندگی او را دست خوش تغییر می کند . گرافیک هنری و فنی این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد که این امر خود ارزش تجربه این بازی را دوچندان کرده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی Lethe Episode One نسخه HI2U

مشخصات بازی Lethe Episode One :

نام بازی : Lethe Episode Oneپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : KoukouStudiosمنتشر کننده : KoukouStudiosسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Lethe Episode One

لینک دانلود