تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Leveron Space نسخه CODEX

Leveron Space یک بازی در سبک اکشن و استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Hunter Games Studio China ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Hunter Games Studio China یکی از استودیوهای نوپا می باشد که به تازگی وارد این عرصه شده است و بازی رایانه ای Leveron Space را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . داستان این بازی در آینده و در فضایی در جریان است که انسان ها به کهکشان های مختلف وارد شده اند و با سایر موجودات کهکشان های دیگر وارد نبردی ناخواسته برای بقای انسان ها می شوند . در این بازی شما باید با استفاده از سفینه های فضایی که در اختیار دارید وارد این نبردهای عظیم شده و دشمنان خود را نابود کنید . در این بازی شما وارد نبردهای بسیار بزرگ در محیط های بسیار عظیم می شوید که تجربه یک نبرد بسیار جذاب و باور پذیر را به همراه دارد .

سایر توضیحات : در این بازی شما در کهکشان Leveron حظور دارید و باید با استفاده از سفینه ابتدایی خود از دست موجودات فضایی فرار کرده و به مناطق امن بروید . پس از این اتفاق مراحل اصلی بازی شروع می شوند و شما بوسیله یک سفینه مجهز برای حفاظت از یکی از کلونی های انسان ها به منطقه ای دوردست فرستاده می شوید و متوجه حقایق تلخی در رابطه با این نبرد می شوید . شخصیت پردازی این بازی بسیار قدرتمند می باشد و این بازی دارای شخصیت های مثبت و منفی بسیاری می باشد که باعث می شود داستان برای شما بسیار جذاب تر و باور پذیرتر شود . سیستم گیم پلی این بازی بسیار روان بوده و کنترل هواپیماهای موجود در این بازی باری شما بسیار راحت می باشد ، نبردهای این بازی نیز طوری طراحی شده است که باعث می شود شما در مرکز جریانات قرار بگیرید و به این ترتیب شاهد یک نبرد بسیار بزرگ و جذاب خواهید بود . بازی Leveron Space یکی از بازی های جذاب سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Leveron Space نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Leveron Spaceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Hunter Games Studio Chinaمنتشر کننده : Hunter Games Studio Chinaسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Leveron Space

لینک دانلود