تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Life Animated 2016

Life Animated 2016 یک فیلم مستند در ژانر انیمیشن , درام , فامیل می باشد که توسط استودیوی A&E IndieFilms ساخته شده است . Owen Suskind یک پسر متعهد به قول هایش از زمانی که 3 ساله بود می باشد . اون یک کودک آرام و بی حاشیه می باشد . پدر و مادر او تقریبا امید خود را از اینکه اون از لاک خود درآید و با محیط بیرون نیز ارتباط داشته باشد از دست داده اند . اگرچه آنها در نهایت روشی با استفاده از فیلم های انیمیشن پیدا می کنند . مخصوصا بسیاری از انیمیشن ها که مربوط به کمپانی والت دیسنی می باشد و به اون برای ارتباط بهتر با محیط بیرون بسیار کمک کرد . این فیلم مستند زندگی Owen را پوشش می دهد و اینکه او چگونه از طریق کارتون های والت دیسنی می تواند زندگی خود را مدیریت کند را مشاهده کنیم . اگرچه اوون به زودی در می یابد که زندگی واقعی چیزی بیشتر از دیسنی و انیمیشن های آن می باشد . از طرفی خانواده ی او خود را برای یک آینده ی نامعلوم در کنار Owen آماده کرده اند .

دانلود فیلم مستند Life Animated 2016

سایر توضیحات : فیلم مستند Life Animated 2016 توسط Roger Ross Williams کارگردانی شده و Ron Suskind وظیفه ی نویسندگی آن را برعهده داشته است . Wiliams که کارگردانی با تجربه در زمینه ی مستند سازی به شمار می رود کارهای بسیاری در کارنامه ی خود دارد که می توان از Undercover Boos و Sheila Bridges: Designer Living به عنوان بهترین آثارش نام برد . بودجه ساخت این مستند 21 هزار دلار بوده و توانست 240 هزار دلار فروش سالانه داشته باشد . از بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداختند می توان به Jonathan Freeman , Gilbert Gottfried و Alan Rosenblatt نام برد .

دانلود فیلم مستند Life Animated 2016

مشخصات فیلم مستند Life Animated 2016 :

– ژانر : مستند – انیمیشن – درام – خانوادگی– کارگردان : Roger Ross Williams– نویسنده : Ron Suskind– استودیوی سازنده : A&E IndieFilms– محصول کشور : فرانسه – آمریکا– تاریخ انتشار : 20 اکتبر 2016– مدت زمان : 89 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Life Animated 2016

لینک دانلود