تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Linux Installation And Initial Configuration

فیلم آموزشی Linux Installation And Initial Configuration یکی از جدیدترین و حرفه ای ترین روش های آموزش گام به گام راه اندازی اولیه لینوکس می باشد که توسط یکی از محبوب ترین اساتید فنی اندرو مالت طراحی شده و شرکت Pluralsight این مجموعه را بصورت رایگان برای عموم عرضه کرد . Andrew Mallett به عنوان یکی از بهترین مربی های فنی و از سال 1995 در سراسر جهان از جمله استرالیا, آمریکا, آلمان, شرق اروپا و غیره تدریس می کند . اندرو آموزش لینوکس را از سال 2004 در مدت زمان طولانی آموخت و یکی از اولین مربی ها و اپراتورهای سیستم لینوکس در جهان شناخته شد .

فیلم آموزشی Linux Installation And Initial Configuration به شما کمک می کند تا چگونه بتوانید از مدیریت سیستم خود لذت ببرید . همانطور که در بررسی های اخیر شایع شده است 93 درصد کارفرمایان شرکت های میزبان برای استخدام, نیاز به کارمندی هستند که تسلط کامل بر روی سیستم عامل لینوکس داشته باشد . این دوره آموزشی طوری طراحی شده که شما با آموزش آن می توانید به راحتی مدیریت کامل بر روی سیستم عامل را داشته باشید و به راحتی سیستم عامل لینوکس را نصب و راه اندازی, نصب نرم افزار, شروع کارکرد و غیره را انجام دهید . امیدواریم که از دانلود مجموعه فیلم آموزشی نصب و راه اندازی اولیه لینوکس لذت ببرید .

Linux.Installation.And.Initial.Configuration-Image-www.download.ir

ویژگی های فیلم آموزشی Linux Installation And Initial Configuration :

– مدیریت کامل بر روی سیستم عامل لینوکس

– درک کامل فایل های لینوکس

– شروع کارکرد اولیه

– مدیریت کامل بر روی Boot Loader

– کنترل دسترسی به فایل سیستم

– تعیین تنظیمات سخت افزاری

– نصب و راه اندازی لینوکس

مشخصات فیلم آموزشی Linux Installation And Initial Configuration :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Andrew Mallett– مدت زمان آموزش : 6 ساعت و 21 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد
لینک دانلود