تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Little Big Adventure Pack

Little Big Adventure Pack شامل هر دو نسخه ی این عنوان یعنی Little Big Adventure 1 و Little Big Adventure 2 می شود این بازی ها توسط استودیو فرانسوی و نام اشنا و محبوب Adeline Software International ساخته شده است که این استودیو عناوین بسیار محبوب دیگری همانند بازی Moto Racer Advance و Time Commando را در کارنامه ی پربار خود دارد ! Little Big Adventure 1 یکی از بهترین بازی های دوران خود برای پلتفرم های Android, Microsoft Windows, iOS, PlayStation, MS-DOS, DOS, Mac OS, PC-9800 Series, FM Towns  توسط کمپانی های مختلفی همانند Activision و Electronic Arts  به انتشار رسیده است !  Little Big Adventure 2 هم در 31 می 1997 توسط کمپانی معروف Activision تحت عنوان Twinsen’s Odyssey برای سیستم عامل های Microsoft Windows و  MS-DOS, DOS منتشر شد ! Little Big Adventure یک بازی اکشن ماجراجویی نقش آفرینی است که شما در ان نقش یک قهرمان جوان را بازی می کنید که در جزیره ای زندگی می کند  در دنیایی که توسط یک امپراطور بدجنس و شرور به نام دکتر فانفورک غصب شده است ! در بازی شما کابوس های عجیب و وحشتناکی می بینید که در ان سیاره زمین در حال نابود شدن و از بین رفتن می باشد این رویا ها باعث خشم دکتر فانفورک می شود  !

سایر توضیحات : بازی در سلول یک اسایشگاه مخصوص بیماران روانی که دکتر فانفورک شما را در ان زندانی کرده است شروع می شود و هدف شما فرار از این اسایشگاه می شود تا در اینده کارکتر شما متوجه شود که با چه سرنوشت شگفت انگیز و خارق العاده رو به روست ، او از نوادگان نسلی کهن و از دست رفته از گروهی از جادوگران و شعبده بازان با این وظیفه که از اسرار این سرزمین و سیاره حفاظت و مراقبت کنند شما شروع می کنید با دکتر فانفورک به مخالفت کردن و مبارزه کردن و در این مسیر متوجه میشوید که این کابوس ها نه تنها کابوس نیستند ، بلکه تکه هایی از یک پیشگویی بسیار قدیمی است که توسط یکی از جادوگران آن محفل به سورت تله پاتی برای شما فرستاده می شود تا جلوی ناگوار حوادث اینده گرفته شود   با توجه به داستان حماسی و به شدت غنی و معما های چالش بر انگیز و تعداد بی شماری از کارکتر های دیگر و حجم زیادی از دیالوگ که در این بازی انباشته شده است ، این عنوان همیشه یک شاهکار در سبک اکشن ماجراجویی نقش آفرینی حساب می شود  !

 دانلود بازی کامپیوتر Little Big Adventure Pack

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Little Big Adventure Pack

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 1994

شرکت سازنده : Adeline Software International

منتشر کننده : Adeline Software International

سبک بازی :اکشن ماجراجویی نقش آفرینی

نوع فایل : EXE

لینک مرتبط : Steam

Little Big Adventure Pack

لینک دانلود