تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Livelock نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/06/15 نسخه BlackBox اضافه شد

Livelock یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Tuque Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Perfect World Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Livelock یکی از بازی های شوتر است که نحوه نمایش بازی از بالا به پایین بوده و بازی این اجازه را به شما می دهد تا به صورت تکنفره و یا به همراه دو پلیر دیگر به نبرد سخت ماشین آلات جنگی بروید . در این نسخه شما درنقش نجات دهنده بشریت به ایفای نقش می پردازید . در ابتدا باید یکی از سه شخصیت Hex, Vanguard یا Catalyst را انتخاب کرده و وارد بازی شوید . زرادخانه ای مجهز در اختیار شما قرار خواهد گرفت اما در ابتدا استفاده چندانی از آن نخواهید کرد زیرا بسیاری از بخش هایش قفل بوده و رد صورت پیروزی کسب امتیازات کافی قابلیت دسترسی خواهند داشت .

سایر توضیحات : در کنار بخش سینگل پلیر , وجود Co-op هیجان بازی را صدچندان کرده است زیرا با تشکیل تیمی منحصر به فرد که هرکدام دارای توانایی و ویژگی های مخصوص به خود هستند , نبردها بسیار چشمگیر و پرهیجان خواهد بود . پس از آنکه بخش داستانی را به پایان رساندید و توانستید نسل انسان ها را حفظ کنید , بخشی به نام Infinite War باز خواهد شد که در آن , بی امان باید به مبارزه با دشمنان پرداخته و هرچه مدت زمان بیشتری زنده بمانید امتیازات بیشتری کسب خواهید نمود . همانطور که گفته شد , سلاح ها از کلاس های مختلفی تشکیل شده انند که براساس میزان تخریب طبقه بندی می شوند . در کنار سلاح های مختف , درخواست پهباد یکی دیگر از امکانات موجود در بازی است که می تواند کمک شایانی , در هنگامی که توسط دشمنانتان محاصره شده اید به شما کند . سال هاست که هوش مصنوعی برای سهولت برخی از کارهای ما به وجود آمده است اما اینبار آنها قصد جان انسان ها را دارند و تنها برای نابودی ما تکامل پیدا کرده اند .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Livelock نسخه CODEX

 مشخصات بازی  Livelock :نام بازی : Livelockپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Tuque Gamesمنتشر کننده : Perfect World Entertainmentسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Livelock

لینک دانلود