تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Lose Weight App for Men v1.0.3

Lose Weight App for Men – Weight Loss in 30 Days نام برنامه ای کاربردی و خوش ساخت برای کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد که کاربران می توانند آن را به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . این برنامه برای کاربرانی طراحی شده است که علاقه به کاهش وزن و اندامی در حال تعادل دارند . این نرم افزار برای اقایان طراحی شده است . این نرم افزار می تواند با حرکات مختلف ورزشی روزانه وزن شما را کاهش داده و به وزن ایده ال خود برسید . این برنامه برای 3سطح مختلف طراحی شده است که شما می توانید به انتخاب برای خود و سطح ایده ال خود برسید انتخاب کنید . شما می توانید با استفاده از این برنامه به مقدار دلخواه خود انتخاب کرده و سپس برنامه به نسبت دلخواه شما برنامه ای روزانه به شما خواهد داد که شما با انجام انها می توانید به هیکل مورد نظر خواهید رسید . این نرم افزار بیش از 30 نوع برنانه و ورزش مختلف را برای شما در نظر خواهد گرفت که شما می توانید میان آنها به دلخواه انتخاب کنید . همینطور ورزش های داده شده برای قسمت های مختلف بدن در نظر گرفته شده است که با تناسب درست و منطقی ورزشی جلو برود و شما به دلخواه خود برسید . همینطور شمادمی توانید به دلخواه خود پیشنهادات خود را به عنوان پیشنهادات به برنامه اعلام کنید و به نسبتی که می خواهید برنامه با شما همگام شود و قدرت اختیار بالایی داشته باشید . از قابلیت های این برنامه می توان به نشان دادن افزایش یا کاهش کالری ، حرکات مختلف ، روند پیشرفت ورزشی ، ساخت سیکس پک و بسیاری موارد دیگر اشاره کزد که نشان دهنده ی قدرت بالای این نرم افزار برای کاربران می باشد .
نام: Lose Weight App for Men
حجم فایل: 7 مگابایت
شرکت سازنده: Leap Fitness
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 4.2 و بالاتر

Lose Weight App for Men - v1.0.3

The description of Lose Weight App for Men
The best weight loss app for men to burn fat and lose weight at home! With super effective fat burning workouts, you can lose belly fat, eliminate man boobs, lose love handles. Follow the 30-day plan and take just 5-10 min a day to lose weight and keep fit!
Low-impact option provided, friendly to people who are overweight or have joint problems. No gym, no equipment needed, just use your bodyweight to lose fat and build muscles. You can track burned calories and weight loss progress in graphs.

لینک دانلود