تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Lost Horizon 2 v1.3.0

Lost Horizon 2 نام بازی اندرویدی در سبک ماجراجویی است که توسط استودیوی بازی سازی Animation Arts Creative GmbH برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است . داستان بازی در سال 1930 زمان نازی ها اتفاق می افتد . در آن دوران همانطور که در تاریخ وجود دارد نازی ها در تلاش بودند که کل جهان را تسخیر کنند و برای رسیدن به این هدف از هیچ کاری دریغ نمی کردند آن ها برای رسیدن به هدفشان از سلاح های قدرتمند استفاده می کردند و جنگ بزرگی را شروع کرده بودند . در آن زمان شخصیت اصلی بازی با نام فنتون یک سرباز سابق بریتانیا بوده است که هدف خود را بر فاش کردن حقیقت می گذارد و وارد ماجراجویی خطرناکی می شود که کمتر کسی حاضر به انجام این کار بوده است . در این بازی شما در نقش فنتون قرار می گیرید و ماجراجویی خود را آغاز می کنید در آن زمان سرزمینی در تبت وجود داشته است که از لحاظ ارزش زمینی و قابلیت های خاصی که داشته است سرزمین مهمی برای نازی ها به شما می آید و آن ها در پی گرفتن این سرزمین بود اند . در پی همین اتفاقات ابر قدرت های جهان بر سر قدرت دست به جنگ های وحشتناکی می زنند و وضیعت برای مردم عادی بسیار خطرناک می شود در میان جنگ و خونریزی شما باید خانواده خود را از مرز خارج کنید تا به یک جای امن بروند و در طول این مسیر اتفاقات خطرناکی برای تان می افتد . اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی هستید با Lost Horizon 2 می توانید تجربه ای متفاوت از این سبک را در محیطی فوق العاده کسب کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را همراه با فایل دیتای آن از download.ir بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و ماجراجویی خطرناک خود را شروع کنید .
نام: Lost Horizon
حجم فایل: 1430+23 مگابایت
شرکت سازنده: Animation Arts
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.3.0
نسخه: 2
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 12+
پیش نیاز: 4.1 and up
رمز فایل: www.download.ir

Lost Horizon 2 - v1.3.0 + Data

Hard-boiled adventurer Fenton Paddock returns in Lost Horizon 2, the new adventure game by the creators of the Secret Files Series! Lost Horizon 2 requires at least Android 4.1 (Jelly Bean) and at least 1024 MB RAM.
# # # MAKE YOUR STAND IN THE SHADOW OF THE COLD WAR # # #
More than a decade has passed since Fenton Paddock aced out the Nazis in securing a powerful ancient relic in the outlying mountains of Tibet. While the Cold War has the world’s superpowers in a tight grip, the former Royal Air Force pilot has to face the biggest challenge of his eventful life: Breach beyond the Iron Curtain and save his family from shady, unrelenting adversaries.
# # # CLASSIC ADVENTURE GAMING ON YOUR SMARTPHONE OR TABLET # # #
Lost Horizon 2 brings classic adventure gaming to your Smartphone or Tablet. Enjoy beautiful 3D graphics, follow a captivating narrative, solve challenging riddles and make use of touchscreen-optimized controls. Lose yourself in an interactive thriller that keeps you psyched way beyond its epic finale.

لینک دانلود