تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Mac OS X El Capitan Tips And Tricks

Mac OS X El Capitan Tips And Trick از فیلم های آموزشی تولید شده توسط شرکت Lynda می باشد که توسط مدرس حرفه ای و کارکشته با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آموزش، یعنی Nick Brazzi تدریس می شود. سیستم عامل Mac OS X به گونه ای زیبا طراحی شده و همچنین برای اتستفاده ساده و راحت ساخته شده است، اما ویژگی های پنهانی دارد که ممکن افرادی که به طور حرفه ای و تخصصی با این سیستم عامل کار می کنند از وجود آن ها خبر نداشته باشند. با یادگیری این ویژگی ها در دوره آموزشی Mac OS X El Capitan Tips And Tricks شما می توانید راه های میانبر را یاد بگیرید و سرعت عمل خود را افزایش دهید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Mac OS X El Capitan Tips And Tricks به شما نکات و ترفند هایی در رابطه با مک را آموزش می دهد تا این که شما بتوانید به یک کاربری تبدیل شوید که بتوانید بهتر و بهینه تر از سیستم عامل Mac OS X El Capitan استفاده کنید. Nick Brazzi به شما نکات مفیدی را برای شخصی سازی هر چه بهتر سیستم عامل خود به شما معرفی می کند. همچنین به شما یاد می دهد که چگونه با صحبت فرمان های صوتی به مک بدهید و همچنین نکاتی را در رابطه با مدیریت و امن کردن فایل ها آموزش می دهد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Mac OS X El Capitan Tips And Tricks

سر فصل های دوره آموزشی Mac OS X El Capitan Tips And Tricks :– مقدمه– نکات عمومی رابط کاربری OS X– Finder و مدیریت فایل ها– QuickTime– عیب یابی– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Mac OS X El Capitan Tips And Tricks :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Nick Brazzi– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 46 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل :Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Mac OS X El Capitan Tips And Tricks

لینک دانلود