تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار افزایش سرعت سیستم عامل مک MacBooster v5.0.1

به روز رسانی :

1396/04/03 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار MacBooster ، یک نرم افزار قدرتمند و کاربردی برای بهینه سازی سرعت ، تعمیر ، افزایش عملکرد سیستم عامل های مک می باشد که به تازگی توسط کمپانی Macbooster منتشر شده است . امروزه با زیاد شدن فعالیت کاربران با سیستم های مختلف ، نا خود آگاه بعد از مدتی سرعت سیستم کم می شود و یا به کندی برنامه ها را باز می کند که این امر ممکن است در سیستم عامل های مکینتاش هم دیده شود . نرم افزار MacBooster سیستم مک شما را اسکن می کند و فایل های خراب را از بین می برد و به دستگاه شما سرعت زیادی را می بخشد . حذف فایل های غیر ضروری از جمله فایل های باینری برنامه های اضافی ، فایل های کش از رده خارج ، به حداکثر رساندن فضای دیسک سخت شما از ویژگی های خوب نرم افزار MacBooster می باشد که این امر به ویژه برای کاربرانی که از هارد SSD استفاده می کنند مفید است . تروجان ها و ویروس ها هم در سیستم عامل خیلی اوقات موجب آزار و اذیت می شود که این نرم افزار می تواند به حذف تروجان و ویروس بپردازید .

banner-screenshot

ویژگی های نرم افزار MacBooster :

– بهینه سازی سرعت ، تعمیر ، افزایش عملکرد سیستم عامل مک با یک اسکن کامل

–  برقرار کردن امنیت بیشتر

– پاکسازی سیستم از فایل های خراب و ویروسی

– تقویت عملکرد سرعت سیستم

– بهینه سازی راه اندازی ،مدیریت آیتم های راه اندازی خود برای بهینه سازی سرعت بوت OS X

– تعیین محل و حذف فایل های تکراری بر روی مک خود به سرعت بالا

– حذف ایمن فایل های نصب شده به صورت ناخواسته

– اضافه شدن قابلیت حذف دسته ای در حذف برنامه ها

– حذف adware

– UI بهینه سازی شده

– ضد تروجان برای نگه داشتن مک خود به دور از ویروس ها ، حملات ، نرم افزارهای جاسوسی ، تروجان و انواع تهدیدات آنلاین

– افزایش عملکرد مک و حذف نرم افزارهای مخرب

 

 

MacBooster

لینک دانلود