تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Mad Father

Mad Father یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی sen طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی AGM PLAYISM برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این اکتشاف مبتنی بر ماجراجویی-ترسناک است . در این بازی شما کنترل شخصیتی به نام Aya را برعهده دارید که با پیدا کردن آیتم های مختلف ، روند بازی را شکل می دهد . Aya قهرمان داستان بوده و کسی است که به تحقیقات پدرش هیچ توجهی ندارد . پدر Aya هرشب در زیرزمین عمارت خود دست به انجام آزمایش های بی رحمانه ای میزند . مادر آیا تقریبا یک سالی است که دیگر بین آنها حاضر نیست و طی حادثه ای درگذشته است .

سایر توضیحات : Maria دستیار پدر آیا بوده و Ogre فروشنده ای است که به طور ناگهانی ظاهر شده و نیارهای افراد عمارت را تامین میکند . در طول بازی ، با شخصیتی آشنا خواهید شد که پسر جوانی با موی بلوند بوده و شما را در رسیدن به هدفتان راهنمایی می نماید . همانطور که گفته شد در طول بازی آیتم های متنوعی وجود دارد که با کسب آنها قادر به استفاده در برخی از مراحل بازی خواهید بود . مثلا برای شکستن چوب ها می توانید از اره برقی استفاده نمایید و تنها با یک کلیک و کشیدن آن بر روی نقطه مورد نظر ، دستور شما انجام خواهد گرفت . جالب است بدانید بازی دارای 3 پایان مختلف بوده و همین مسئله باعث خواهد شد تا برای چندین بار هم که شده ، این بازی زیبا را تجربه کنید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Mad Father

 

مشخصات بازی Mad Father :

نام بازی : Mad Fatherپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : senمنتشر کننده : AGM PLAYISMسبک بازی : ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Mad Father

لینک دانلود