دانلود فیلم آموزشی Make Awesomely Strange Video Games

Make Awesomely Strange Video Games عنوان یکی از مجموعه فیلم های آموزشی ساخت شرکت Udemy می باشد که توسط Michael “M dot Strange” Belmont تدریس می شود. در دوره آموزشی Make Awesomely Strange Video Games یک بازی سوم شخص به صورت کاملا سه بعدی با استفاده از Unity و Playmaker خواهیم ساخت. تمامی مراحل این فرآیند نیز موجود هستند. هنرجو ها هر آنچه که نیاز دارند برای این که یاد بگیرند چگونه بازی سه بعدی خود را بدون اینکه حتی یک خط کدنویسی انجام دهند، بسازند.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Make Awesomely Strange Video Games ابتدا یک مقدمه غیر فنی برای توسعه بازی های کامپیوتر ارایه می شود و پس از آن نیز یک مقمه از Playmaker بیان می شود و در انتها نیز 6 دوره آموزشی پیشرفته اضافی Playmaker برای شما به نمایش در خواهد آمد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Make Awesomely Strange Video Games

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Make Awesomely Strange Video Games :– کسانی که قبلا تجربه کار با Unity/Playmaker را دارند– دانلود و نصب نسخه Unity 3D– دانلود و نصب Unity asset Playmakerدوره آموزشی Make Awesomely Strange Video Games چه مدت خواهد بود :– بین 2 تا 7 روزچه چیزی از دوره آموزشی Make Awesomely Strange Video Games کسب می کنید :– بالای 88 درس و 15 ساعت مجتوا– ساخت یک بازی از ابتدا تا انتها بدون کد نویسی– ساخت یک بازی ویدیویی با استفاده از Visual Scripting– یادگیری Playmaker– کنترل و انیمیشن سازی یک شخصیت سه بعدی قابل بازیمخاطبان هدف دوره آموزشی Make Awesomely Strange Video Games :– کسانی که می خواهند یک بازی کاملا سه بعدی از ابتدا تا انتها بسازند بدون آن که کد نویسی انجام دهند.سر فصل های دوره آموزشی Make Awesomely Strange Video Games :– مقدمه ای بر Game Dev به وسیله M dot Strange– بیایید یک بازی ویدیویی بسازیم! توسط Strange School– مواد اضافی مشخصات فیلم آموزشی Make Awesomely Strange Video Games :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Michael “M dot Strange” Belmont– مدت زمان آموزش : 15 ساعت– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Make Awesomely Strange Video Games

لینک دانلود