تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Man O War Corsair نسخه GOG

Man O War Corsair بازی در سبک اکشن , ماجرایی , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Evil Twin Artworks ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Man O War Corsair با دارا بودن سبک ماجراجویانه خود و بر پایه کاوش و جست و جو بودن آن همانند بازی کلاسیکی می باشد که با همین عنوان منتشر شده است . ماهیت اصلی این بازی سفر به وسیله ی کشتی و در اقیانوس ها می باشد در این مسیر با دشمنان مختلف روبه رو شده که باید هر کدام از آنها را با روشی خاص از بین برده به بندرگاه های مختلف سفر کرده و تجارت تشکیل دهید . شما می توانید همانند یک افسانه با رهبری درست مردم خود در تاریخ ماندگار شوید . در بازی Man O War Corsair طیف گسترده ای از کشتی رانی در دست شما قرار دارد و می توانید همانند یک کاپیتان ماهر تمام این اجزا را در کنار هم قرار دهید .

سایر توضیحات : گیم پلی این عنوان به دو صورت می باشد یک بخش شامل نبردهای دریایی بوده و بخشی دیگر در خشکی ها و به صورت نبرد تن به تن می باشد . دست شما به عنوان کاپیتان باز بوده و قادر خواهید بود در حدود چیزی بالغ بر 50 بندرگاه را کشف کنید . اقیانوس های مرموزی وجود دارند که هنوز کشف نشده و یا اینکه کسی جرات عبور از آنجا را ندارد زیرا موجودات ترسناکی در آن زندگی می کند . اگر زنده بمانید آنوقت داستانی برای بازگو کردن خواهید داشت . این موجودات وحشتناک به شدت دنبال کشتن شما به هر روش ممکن می باشند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Man O War Corsair

مشخصات بازی :نام بازی : Man O War Corsairپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Evil Twin Artworksمنتشر کننده : Evil Twin Artworksسبک بازی : اکشن , ماجراجویی , استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Man O War Corsair

لینک دانلود