دانلود بازی اندروید Manor Matters v1.5.2

Manor Matters

نام بازی جالب ، متفاوت و سرگرم کننده که شما در آن باید به کشف راز های مرموز یک عمارت بزرگ پرداخته و ماجراجویی و خطرات آن را پشت سر بگذارید تا به انتهای داستان و واقعیت آن پی ببرید . این بازی با طراحی بسیار جذاب و مرموز گونه خود شما را از ابتدا جذب خود کرده و به دنبال خود می کشد . اتاق ها را بازرسی و نوسازی کنید ، آثار باستانی سرتاسر جهان را در این عمارت پیدا کنید و به راز پنهان شده نزدیک و نزدیک تر شوید . شما در این راه تنها نیستید و فردی به اسم کارل دستیار و کمک کننده شما در این راه می باشد که باید با استراتژی درست به صورت دوتایی با یک دیگر به کشف راز ها بپردازید . این بازی دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و اعتیاد آور بوده و همینطور دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار باکیفیت می باشد که هر مخاطبی را جذب خود خواهد کرد .

بازی Manor Matters

کاملا به صورت آفلاین بوده و برای بازی کردن آن احتیاجی به اینترنت نخواهید داشت .
نام: Manor Matters
حجم فایل: 154 مگابایت
شرکت سازنده: Playrix
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.5.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.2 به بالا

Manor Matters - v1.5.2

Welcome to Castlewood — an old manor full of mysteries! Why is it abandoned? What’s hidden behind the tapestry? Is the manor really haunted?
Inspect and renovate rooms, find curious artifacts from all over the world, and unravel the secrets of this thrilling location together with Carl, your charming assistant! Are you ready to step inside? They left the door open for you… come on in!

لینک دانلود