تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اکشن و ماجراجویی MARD نسخه PLAZA

MARD یک بازی اکشن و ماجرایی می باشد که در تاریخ 31 می 2019 که توسط شرکت Black Curtain Studio برای پلتفرم ویندوز منتشر شد . شما یک کاراگاه هستید که تصمیم می گیرید به کابین پدر درگذشته خود که شما را ترک کرده بود در جایی در جنگلهای شمال سوئد بروید.اما همه چیز به گونه ای نیست که شما بخواهید.تصمیم گرفته اید که درباره آنچه در دست پدرتان در زمان تنهایی او بوده تحقیق کنید.شما در نقش یک کاراگاه هستید که زمان زیادی را خرج می کند تا بتواند کابین پدرش را که در جنگلهای شمال سوئد هست پیدا کند.در سفر شما سگ شما یک اشاره گر کوتاه آلمانی پیدا می کند در واقعد به نظر می رسد که کابین در همان وضعیتی مانده که پدرتان آن را ترک کرده و شما مجموعه ای از کتاب های عجیب و غریب در آنجا پیدا می کنید آن کتاب ها درباره یک موجود اسطوره ای که بومیان باور داشتند که آنها را حفظ کرده می گویند و همچنین شما مجموعه ای از یادداشتهای پدرتان را پیدا می کنید..اما همه چیز درست به نظر نمی رسد. تصمیم گرفته اید که درباره آنچه در دست پدرتان در زمان تنهایی او بوده تحقیق کنید.بهترین دوست انسان بیابان وحشی است و شما باید برای هر قدمی که برمی دارید احتیاط کنید.خوشبختانه شما در بیابان تنها نیستید زیرا سگ شما که یک اشاره گر آلمانی است و به خوبی آموزش دیده است تا در زمان خطر احتمالی به شما هشدار دهد.اگر در نزدیکی شما اتفاق بیوفتد اسپاک اولین کسی است که می فهمد.او همچنین به شما کمک می کند که وسایل مهم را در طول مسیر حمل کنید و موانع پیچیده را پشت سر بگذارید.با احترام به بیابان سفر شما دور از هر تمدنی آغاز می شود.پس از آغاز میبینید که نشانه ها با شما فاصله زیادی دارند.این ها خیلی مهم نیستند اما نقشه های هوشمندانه شما در تعیین محل های مهم مفید خواهد بود.

نام: MARD
شرکت سازنده: Black Curtain Studio
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
ژانر: اکشن,ماجراجویی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: PC
رمز فایل: www.download.ir

MARD

You are a detective who decides to visit your late father's cabin, which he has left you, somewhere in the woods of northern Sweden. But everything is not what it seems. Determined to find out what drove your father to spend his final months in isolation in the cabin, you set out to investigate.
You are a detective who takes some time off from the precinct to drive up to your late father's cabin, which he has left you, somewhere in the woods of northern Sweden. On your journey you are accompanied by your dog "Speck", a German shorthaired pointer. The cabin itself seems to be left in the same condition as your father left it and you find a wide assortment of old strange books. They tell of an ancient legend of a mythological creature which the native people believed to have protected the land. You also find a collection of notes left by your father.But everything is not what it seems. Determined to find out what drove your father to spend his final months in isolation in the cabin, you set out to investigate.

لینک دانلود