دانلود فیلم مستند Marvels Captain America 75 Heroic Years 2016

Marvels Captain America 75 Heroic Years 2016 کاپیتان آمریکا 75 سال قهرمانانه نام فیلم مستند تاریخی می باشد که توسط استودیوی Bow and Arrow Entertainment ساخته شده است . از اولین حضور کاپیتان آمریکا در سال 1941 تا به امروز 75 سال از تاریخ آن را مرور خواهیم کرد . کاپیتان آمریکا یکی از شخصیت های تاثیر گذار کمیک می باشد که تا به حال ساخته شده است . با نگاه به گذشته ی تاریخی این کارکتر مارول می توان تاثیر آن را بر جامع تا به امروز مشاهده کرد . Zak Knutson کارگردان آمریکایی وظیفه ی ساخت این فیلم مستند را برعهده داشته است . Knutson که کارنامه ی موفقی در زمینه ی مستند سازی دارد تا به امروز 17 عنوان مختلف را کارگردانی کرده است . از مهمترین آثار او می توان به FUG Sweater و Milius اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند Marvels Captain America 75 Heroic Years 2016

سایر توضیحات : نیویورک سال 1940 دوران جدیدی در حال شکل گرفتن می باشد . تاریخ در حال شکل گرفتن و رسیدن به مهترین نقطه ی خود می باشد و قرار است آینده نیویورک را شکل دهد . در همین حال دو مردی که در حال راه رفتن در خیابان های نیویورک می باشند حس قوی از آنچه که در حال شکل گرفتن بود داشتند . آنها Joe Simon و Jack Kirby بودند دو نسل تازه از یهیویان آمریکایی که به کشور خود اعتقاد داشته و تصور می کردند جنایاتی که در اروپا در حال شکل گرفتن است نباید بدون پاسخ باقی بماند . از همه مهتر آنها به آزادی اعتقاد داشتند . آنها تصویری از آزادی را در ذهن خود ساخته و هدفشان را رسیدن به آن قرار دادند .

دانلود فیلم مستند Marvels Captain America 75 Heroic Years 2016

مشخصات فیلم مستند Marvels Captain America 75 Heroic Years 2016 :

– ژانر : مستند – تاریخی– کارگردان : Zak Knutson– نویسنده : Zak Knutson– استودیوی سازنده : Bow and Arrow Entertainment– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 19 ژانویه 2016– مدت زمان : 108 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Marvels Captain America 75 Heroic Years 2016

لینک دانلود