تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Masquerada Songs and Shadows تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/10 آپدیت v1.22 نسخه CODEX اضافه شد.

Masquerada Songs and Shadows یکی از بازی های سبک نقش آفرینی است که توسط کمپانی Witching Hour Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Ysbryd Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . به سمت نقاب های پرفریب و جادوهای مرگبار در شهر Venetian حرکت کرده و تجربه ای منحصر به فرد را در جهانی استراتژیک همراه با تاکتیک های نقش آفرینی کسب کنید . در Citte della Ombre بحران زده ، مذهب همواره در حال نوسان است . تنها نوایی گوشنواز است که میرات Ombrian را در میان بحبوحه مرگ و ناامیدی ، زنده نگه داشته است . کسانی که حتی قدرت کمی در این جهان دارند ، سعی می کنند نوای زندگیشان همچنان شنیده شود . Mascherines را برگزینید ، ماسکی که این امکان را به شما می دهد تا از قدرت های و نیروهای جادویی زیادی بهره مند گردید .

سایر توضیحات : تبعیض میان مردم باعث شده است تا مردم Venetian به دو گروه تقسیم شوند ، Masquerada که تشنه قدرت بوده و  Contadani که به عنوان قشرهای ضعیف جامعه شناخته می شوند . با شورش Contadani  ها و دزدیدن ماسک از Masquerada ، یک جنگ داخلی طولانی به راه افتاده است . یکی از بهترین نیروهای Ombre سیسرو گاوار نام دارد ، کسی که به دلیل جنایت علیه دولت به پنج سال تبعید محکوم شده است اما در حال حاضر او برای حل پرونده آدم ربایی Razitof Azrus به Ombre بازگشته است . او باید هرچه زودتر تحقیقات خود را آغاز نماید زیرا یک توطئه بزرگ در کمین است . استفاده از مکث تاکتیکی برای کنترل عجله در هنگام مبارزه ، بررسی موقعیت گروه خود و برنامه ریزی برای حملات متعدد ، گرافیک قابل قبول همراه با محیطی الهام گرفته از هنرمندان کمیک فرانسوی ،  بیش از 12 ساعت گیم پلی و موسیقی گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Masquerada: Songs and Shadows نسخه CODEX

 

مشخصات بازی Masquerada Songs and Shadows :

نام بازی : Masquerada Songs and Shadowsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Witching Hour Studiosمنتشر کننده : Ysbryd Gamesسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Masquerada Songs and Shadows

لینک دانلود