تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Master of Orion نسخه CODEX

Master of Orion یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی NGD Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی WG Labs برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . نبرد بر سر منظومه شمسی به راه افتاده است . نیروهای فضایی بسیاری با یکدیگر متحد شده و قصد حمله به سایر سیاره ها و به تسخیر درآوردن آنها را دارند . سفرهای فضایی 4X strategy بازگشته اند . Master of Orion قصد دارد تا بار دیگر در سبک استراتژیک حماسه ای آفریده و رویاهای میلیون ها گیمر را به واقعیت بدل کند . طرفداران دو آتیشه بازی باید بدانند که برای ساخت این بازی , استودیو NGD شبانه روز بر روی آن کار کرده و افراد زیادی برای رسیدن به این مرحله بی خوابی های زیادی را تحمل کرده اند .

سایر توضیحات : اینطور که به نظر می رسد بازی توانسته توجه گیمرها را به خود جلب  کند و از امتیازات داده شده توسط سایت های منتقد می شود متوجه شد که برای یکبار هم که شده امتحان این بازی ضرری نداشته باشد . بازی این اجازه را به شما می دهد تا با استفاده از سفینه خود به هرکجای کهکشان سفر کرده و به جنگ های بین ستاره ای , مقابله با تمدن خصمانه , مذاکره با بیگانگان مرموز , اشتراک دانش با متحدان و کشف این جهان تازه بپردازید . بیش از 75 پیشرفت های تکنولوژیکی در بازی به چشم می خورد . جهان بازی بسیار گسترده و وسیع است به طوری که 100 منظومه خورشیدی به همراه سیاره ها و ستارگان آن را شکل می دهند . در ابتدا , بازی این اجازه را به شما می دهد تا نژاد خود را برگزینید و سپس سفینه های سفارشی با سبک های گوناگون برای هر نژاد را در اختیارتان قرار می دهد . همیشه جنگ راه رسیدن به پیروزی نیست و گاهی گفتگو و دیپلماسی بهترین راه برای رسیدن به هدف و فتح سرزمینی است . گیم پلی بازی به طرز چشمگیری مفرح است به طوری که دوست دارید بارها و بارها این بازی را انجام دهید . به گفت سازندگان بازی قرار است که ویرایش Collector’s Edition نیز منتشر شود که نسخه های اصلی Master of Orion 1 , 2 , 3 را شامل می شود .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Master.of.Orion-Screen

 مشخصات بازی  Master of Orion :نام بازی : Master of Orionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : NGD Studiosمنتشر کننده : WG Labsسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Master of Orion

لینک دانلود