تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی MATLAB GUI Tutorials By Josh The Engineer

MATLAB GUI Tutorials By Josh The Engineer یک مجموعه فیلم آموزشی بسیار مفید و کاربردی است که توسط مهندس Josh تدریس می شود. مدرس این دوره سابقه بسیار زیادی در زمینه کار با نرم افزار های مختلف و به خصوص نرم افزار های مهندسی را دارد و در طول این دوره آموزشی آن ها را به شما آموزش خواهد داد. دوره آموزشی MATLAB GUI Tutorials By Josh The Engineer یک دوره کامل و جامع است که تمامی قسمت ها و نکات مربوط به یادگیری GUI به عنوان یکی از بخش های کاربردی و مهم نرم افزار متلب را به شما آموزش می دهد. نرم افزار متلب یکی از قوی ترین نرم افزار های موجود در دنیا است که کاربرد فراوانی برای مهندسانی که با عملیات های پیچیده ریاضی مخصوصا مهندسی برق دارد.

سایر توضیحات : دوره آموزشی MATLAB GUI Tutorials By Josh The Engineer تمامی جنبه های GUI ها که به عنوان رابط گرافیکی کاربر و یا UI را در بر می گیرد. جی یو آی در داخل نرم افزار متلب در هنگام نصب موجود است و GUI نیز عمدتا شامل کنترل هایی مانند منو ها، نوار ابزار ها و کلید ها می باشد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

MATLAB GUI Tutorials By Josh The Engineer

سر فصل های دوره آموزشی MATLAB GUI Tutorials By Josh The Engineer :– چگونگی تنظیم اسکریپت های متلی– آموزش Waitbar– آموزش تغییر رنگ Waitbar– آموزش لغو Waitbar– آموزش ساخت یک GUI– آموزش NACA 4-Digit GUIو … مشخصات فیلم آموزشی MATLAB GUI Tutorials By Josh The Engineer :– ژانر : آموزشی– مدرس : Josh– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 55 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

MATLAB GUI Tutorials By Josh The Engineer

لینک دانلود