تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Matt Wenning Conjugate Training Secrets

Matt Wenning Conjugate Training Secrets یکی از فیلم های آموزشی جذاب و حرفه ای در رابطه با آموزش ورزش وزنه برداری می باشد که توسط Matt Wenning تدریس می شود. Matt Wenning یکی از با تجربه ترین افراد در زمینه تکنیک های ورزشی است، او دارای مدرک کارشناسی ارشد در بیومکانیک و همچنین مدرک لیسانس در رشته علوم ورزش دارد، بنابراین عادلانه است که او را جزء با دانش ترین افراد در حوزه وزنه برداری دانست. از افتخارات و دستاورد های او نیز می توان به موارد متعددی اشاره کرد از جمله : رکورد دار جهان در سال 2011 در وزن 308 پوند، رکوردار سابق جهان با مجموع 2665 پوند و … .

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Matt Wenning Conjugate Training Secrets، برای اولین بار Matt Wenning یک سمینار تمرینی را برای یادگیری آسان وزنه برداری در منزل برای شما تهیه کرده است. مت ورزشکاران را در تمام سطوح آموزش می دهد : مبتدیان، وزنه برداران در سطح جهانی، ورزشکاران حرفه ای و حتی پرسنل نظامی و سزویس های شخصی. در دوره آموزشی Matt Wenning Conjugate Training Secrets شما هنر و علم تمرینات را از 3 دوره مسابقات جهانی یاد خواهید گرفت. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

سرفصل های دوره آموزشی Matt Wenning Conjugate Training Secrets :1. روز اول– مقدمه ای بر آموزش مزدوج (Conjugate)– هنر و علوم آموزش قدرت– Walking Out the Squat • Bench Form and Correction– مربیگری نقاط ضعیف مت2. روز دوم– شکستن و ایجاد یک برنامه چند هفته– فرم ددلیفت و اصلاحات به سرعت– مت برخی برخی از کار های فرعی خود را به اشتراک می گذارد– محتوا های قابل دانلود مشخصات فیلم آموزشی Matt Wenning Conjugate Training Secrets :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Up With Film– مدرس : Matt Wenning– مدت زمان آموزش : 5 ساعت– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 480*704– فرمت فایل : M4V– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Matt Wenning Conjugate Training Secrets

لینک دانلود