دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images

Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images یکی از فیلم های آموزشی شرکت Udemy می باشد که توسط Kory Pearman, JJ Hesley تدریس می شوند که به شما تکنیک های پیشرفته کار با نرم افزار مایا را آموزش می دهد و در این آموزش خاصه بر نهوه و اصول قرار دادن مدل های سه بعدی در داخل تصاویر و ویدیو ها بحث می کند. دوره آموزشی Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images شما به صورت عمیق با نرم افزار های After Effects, MatchMover و Maya آشنا می شوید و نحوه استفاده از ویژگی های آن ها را یاد خواهید گرفت.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images قصد دارد تا به شما نشان دهد که چگونه یک تصویر و یا یک فیلم و یک تکه از فیلم و یا تصویر را با نرم افزار After Effect تهیه کنید، چگونه با MatchMover کار کنید و در نهایت نیز یک مدل سه بعدی به تصاویر و ویدیو های مورد علاقه خود اضاه کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images :

– دانش پایه ای از After Effects, MatchMover و Maya – PC یا Mac   چه چیزی از دوره آموزشی Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images کسب می کنید : – بالای 14 درس و 1.5 ساعت محتوا – وارد کردن یک مدل سه بعدی به مایا – وارد کردن مدل های سه بعدی به تصاویر و ویدیو ها   مخاطبان هدف دوره آموزشی Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images : – کسانی که می خواهند نحوه قرار دادن مدل های سه بعدی را یاد بگبرند. – برای کسانی که کاملا مبتدی هستند مناسب نیست.  

سر فصل های دوره آموزشی Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images :

– کار با After Effects – بریدن فیلم ها برای تصاویر – ادامه برش ویدیو – کار با Matchmover (فقط اصول اولیه) – باز کردن نرم افزار مایا و یادگیری نکات جدید – دیدن کاربرد نکته جدید در عمل – رندر کردن و برخی مفاهیم ساده – ویدیو نهایی – فیلم های جایزه   مشخصات فیلم آموزشی Maya Advanced Training Place 3D Models Into Images : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Udemy – مدرس : Wing Chun – مدت زمان آموزش : 1.5 ساعت – پروژه تمرینی : ندارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 1080*1744 – فرمت فایل : MP4 – زیرنویس فارسی : ندارد