دانلود بازی کامپیوتر MechaGore نسخه HI2U

 MechaGore یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی imaginite Ltd ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی imaginite Ltd یک استودیوی بازی سازی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای MechaGore را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . استودیوی مذکور سعی دارد تا با ساخت بازی های دو بعدی سبک جذاب ماجراجویی را وارد مرحله ای جدید کند که با توجه به نقد های مثبت منتشر شده در رابطه اب این عنوان می توان گفت که این استودیو در این زمینه موفق عمل کرده است . بازی رایانه ای MechaGore یکی از همین بازی ها می باشد که در آن سازندگان از ترکیب سبک محبوب ماجراجویی با سبک اکشن موفق به خلق یکی از بهترین و اعتیاد آورترین بازی های سبک ماجراجویی شوند . بازی رایانه ای MechaGore یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با یک ربات کوچک و مهربان می باشد مه در یک کارخانه تولید ربات تولید شده و در آنجا زندگی می کند ، این ربات با سایر ربات های این کارخانه یک فرق کوچک دارد او خود آگاه می باشد و بر اساس خاسته های خود تصمیم گیری و زندگی می کند ، صاحبان کارخانه که متوجه این مسئله شدند به سرعت عکس العمل نشان دادند و دستور نابودی این ربات را صادر کردند . داستان این بزای بسیار تاثیر گذار و گیرا می باشد و باعث می شود شما ارتباط نزدیکی با این ربات کوچک و دوست داشتنی پیدا کنید . گیم پلی این بازی نیز مانند سایر بازی های دوبعدی و اکشن می باشد شما با تعداد زیادی از دشمنان سر ورکار دارید اما در همین حین نیز تعداد زیادی سلاح و ربات های جنگی برای کنترل کردن در اختیار دارید ، گیم پلی این بازی به شدت اعتیاد اور می باشد . بازی رایانه ای MechaGore یکی از جذاب ترین بازی های دو بعدی سال می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر MechaGore نسخه HI2U

مشخصات بازی :نام بازی : MechaGoreپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : imaginite Ltdمنتشر کننده : imaginite Ltdسبک بازی :ماجراجویی – اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

MechaGore

لینک دانلود