تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر MechRunner نسخه Skidrow

MechRunner یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Spark Plug Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Spark Plug Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تجربه ساخت بازی های بسیاری مانند سری محبوب MechRunner و Firefly Online Cortex را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک اکشن یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد این سبک در سال های اخیر با ترکیب با سبک خهای دیگری مانند سبک شوتر و سبک مبارزه ای تبدیل به یکی از محبوب ترین سبک های بازی های رایانه ای شده است ، کمپانی هایی مانند کمپانی activision و Ubisoft با انتشار بازی های مانند سری محبوب Call of duty و Assassins creed این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در جایی آغاز می شود که سیاره زمین مورد حجوم تعداد بسیار زیادی از ربات های قاتل قرار می گیرد و انسان ها برای مبارزه با انها اقدام به ساخت ربات های بسیار پیشرفته ای می کنند تا بتوانند در مقابل این ارتش خونخوار ایستادگی کنند . در این بازی شما در نقش فرمانده یکی از همین ربات ها می باشید و باید با مبارزه با ربات ها و ارتقاء دادن ربات خود تبدیل به یک ماشین جنگی قدرتمند و ویران گر شوید . گیم پلی این بازی برپایه ارتقاء رباتتان می باشد و شما هرچه بیشتر بتوانید این ربات را قدرتمند کنید شانس بیشتری در نبرد های پیش رو خواهید داشت . گرافیک هنری و فنی این بازی در سطح قابل قبولی می باشد ، طراحان هنری این بازی در طراحی محیط های این بازی سنگ تمام گذاشته اند ، که این امر باعث جذابیت بیش از حد این بازی شده است . بازی رایانه ای MechRunner یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر MechRunner نسخه Skidrow

مشخصات بازی MechRunner :

نام بازی : MechRunnerپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Spark Plugمنتشر کننده : Spark Plugسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

MechRunner

لینک دانلود