دانلود بازی کامپیوتر MechRunner نسخه Skidrow

MechRunner یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Spark Plug Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Spark Plug Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تجربه ساخت بازی های بسیاری مانند سری محبوب MechRunner و Firefly Online Cortex را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک اکشن یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد این سبک در سال های اخیر با ترکیب با سبک خهای دیگری مانند سبک شوتر و سبک مبارزه ای تبدیل به یکی از محبوب ترین سبک های بازی های رایانه ای شده است ، کمپانی هایی مانند کمپانی activision و Ubisoft با انتشار بازی های مانند سری محبوب Call of duty و Assassins creed این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در جایی آغاز می شود که سیاره زمین مورد حجوم تعداد بسیار زیادی از ربات های قاتل قرار می گیرد و انسان ها برای مبارزه با انها اقدام به ساخت ربات های بسیار پیشرفته ای می کنند تا بتوانند در مقابل این ارتش خونخوار ایستادگی کنند . در این بازی شما در نقش فرمانده یکی از همین ربات ها می باشید و باید با مبارزه با ربات ها و ارتقاء دادن ربات خود تبدیل به یک ماشین جنگی قدرتمند و ویران گر شوید . گیم پلی این بازی برپایه ارتقاء رباتتان می باشد و شما هرچه بیشتر بتوانید این ربات را قدرتمند کنید شانس بیشتری در نبرد های پیش رو خواهید داشت . گرافیک هنری و فنی این بازی در سطح قابل قبولی می باشد ، طراحان هنری این بازی در طراحی محیط های این بازی سنگ تمام گذاشته اند ، که این امر باعث جذابیت بیش از حد این بازی شده است . بازی رایانه ای MechRunner یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر MechRunner نسخه Skidrow

مشخصات بازی MechRunner :

نام بازی : MechRunnerپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Spark Plugمنتشر کننده : Spark Plugسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

MechRunner

لینک دانلود