دانلود بازی کامپیوتر Medieval Battlefields Black Edition

Medieval Battlefields یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Cateia طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Libredia برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Medieval Battlefields یکی از بازی های مبتنی بر استراتژیک است که شما را با خود به قرون وسطی در اروپا میبرد . ارتش خود را آموزش دهید ، قلعه های جدیدی را بنا کنید و تجهیزاتتان را بهبود بخشید . دشمنان خود را شکست دهید و در نبرد با کسانی که برعلیه شما شورش می کنند پیش دستی کنید و بر قرون وسطی تسلط یابید . در کنار بخش تکنفره ، بازی از بخش مولتی پلیر و حداکثر تا 8 بازیکن را پشتیبانی می کند . به chivalric وارد شوید اما تاریخ بسیار بی رحم است پس برای آنکه بتوانید در آن جاودان شوید باید از تمامی هوش خود برای بکار گرفتن مهارت های تاکتیکی در نبردهای مختلف بهره ببرید و تمامی دشمنان خود را به زانو درآورید .

سایر توضیحات : در ابتدا از میان 3 نژاد شوالیه از انگلیس ، Court از فرانسه و وایکینگ یکی را برگزینید و وارد بازی شوید . همانطور که زمین در حال گردش است ، اتفاقات و حوادث مختلف بر سر راه شما رخ خواهند داد و هرکدام به نوعی توانایی های شما را به چالش می کشند . آیا داستان ها و افسانه های روایت شده می توانند دلیلی بر پیروزی های شما در میدان نبرد باشند ؟ آیا شما قادر هستد تا در برابر دشمنان تا دندان مسلح مقاومت کنید ؟ تاریخ توسط فاتحان نوشته می شود ، مطمئن شوید که شما هم سهمی در این تاریخ دارید . امکان تشکیل یک ائتلاف و سرکوب تیم حریف ، بیش از 20 نقشه در بخش تکنفره ، 27 واحد از ارتش های قرون وسطی ، بهبود نیروهای نظامی و افزایش تجهیزات ، ارتقا قلعه و رتبه بندی به صورت آنلاین تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Medieval Battlefields Black Edition

 

مشخصات بازی Medieval Battlefields :

نام بازی : Medieval Battlefields پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Cateia منتشر کننده : Libredia سبک بازی : استراتژیک نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Medieval Battlefields Black Edition

لینک دانلود