تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم سینمایی Meet the Blacks 2016

Meet the Blacks 2016 فیلم سینمایی در ژانر کمدی , ترسناک می باشد که توسط استودیوی Hidden Empire Film Group ساخته شده است . یک خانواده ی سیاهپوست از شیکاگو نقل مکان کردن به امید اینکه زندگی بهتری داشته باشند . زمانی که Carl Black صاحب یک سرمایه ی غیرمنتظره می شود او خانواده خود را برای یک زندگی بهتر به یک جای دیگر منتقل می کند . زن جدید Carl به نام Lorena , پسر او Carl Jr و دخترش Allie Black نیز به همراه پسر عمه کارل Cronut وسایل خود را جمع کرده و به Beverly Hills می روند . در همین حین کارل متوجه می شود که زمان بسیار بدی را برای نقل مکان انتخاب کرده است . آنها دقیقا در زمانی به شهر جدید می رسند که یک سنت سالیانه در آن انجام می شود و آن هم چیزی نیست جز آنکه جرم و جنایت به مدت 12 ساعت آزاد می باشد .

دانلود فیلم سینمایی Meet the Blacks 2016

سایر توضیحات : فیلم کمدی Meet the Blacks 2016 توسط Deon Taylor کارگدانی شده است و Taylor به همراه Nicole DeMasi وظیفه ی نویسندگی را نیز به عهده داشته اند . گرچه فیلم با بودجه ی بسیار اندک 900 هزار دلار ساخته شد ولی در 1 آپریل 2016 در زمان اکران توانست فروشی تقریبا 4 برابر بودجه داشته باشد و 4 میلیون فروش را ثبت کند . در نهاین نیز فروش کل 9 میلیون دلار بوده است . بازیگران معروفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که می توان از Mike Epps, Zulay Henao, Alex Henderson به عنوان بخشی از بازیگران فیلم نام برد .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی Meet the Blacks 2016

مشخصات فیلم Meet the Blacks 2016 :

– ژانر : کمدی – اکشن– کارگردان : Deon Taylor– شرکت سازنده : Hidden Empire Film Group– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 94 دقیقه_ مدت زمان سانسور شده : 4 دقیقه و 3 ثانیه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  1080p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– سایت مرتبط : IMDB

Meet the Blacks 2016

لینک دانلود