دانلود بازی کامپیوتر Megadimension Neptunia VII نسخه CODEX

Megadimension Neptunia VII یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی Idea Factory International ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Idea Factory International یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Amnesia™: Memories و Fairy Fencer F را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک نقش آفرینی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشند و در طول سال ها این سبک دست خوش تغییرات بسیاری شده است . استودیوهای بازی سازی نظیر Bioware و Bethesda Soft work با انتشار بازی هایی نظیر سری Mass Effect و Fallout این سبک را به یکی از محبوب ترین و جذاب ترین سبک ها تبدیل کرده اند . بازی رایانه ای Megadimension Neptunia VII یکی از همین بازی ها می باشد که سازنده قصد داشته است با ساخت این بازی این سبک را دچار تحولات بسیاری کند که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه موفق عمل کرده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با جادوگران قدرتمندی می باشد که وارد جنگی عضیم و خانمان سوز با یکدیگر شده اند که در جریان این جنگ بزرگ گروهی از جادوگران این دو گروه را در یک دنیای دیگر زندانی می کنند تا نتوانند به انسان های بی گناه آسیبی برسانند . حال پس از گذشت چندین سال از این ماجرا یک انسان متوجه می شود که بطور ناخواسته در مرکز این نبرد قرار گرفته است و نیروهای شیطانی باری دیگر قصد دارند به دنیای انسان ها وارد شوند و آنها را به قتل برسانند . گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های نقش آفرینی می باشد و شما باید با گشت و گذار در دنیای بزرگ و پر از جزئیات آن ایتم های قدرتمند جدیدی یافته و دشمنان را از پای در اورید . بازی رایانه ای Megadimension Neptunia VII یکی از بازی های نقش آفرینی مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Megadimension Neptunia VII نسخه CODEX

 

مشخصات بازی Megadimension Neptunia VII :

نام بازی : Megadimension Neptunia VIIپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Idea Factory Internationalمنتشر کننده : Idea Factory Internationalسبک بازی : اکشن – نقش آفرینینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 Megadimension Neptunia VII

لینک دانلود